Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Dach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Wiazary zamontowane ale nie jestem zadowolony z montażu dzis byli na poprawki ale wiele się nie zmieniło. Narożniki i na deskę czołowa będzie trzeba wyrównać.
Aż tak źle?
(09.12.2018, 17:35)lukas0685 napisał(a): [ -> ]Aż tak źle?

Aż takiej tragedii chyba nie ma myślę że chłopaki sobie poradzą. Dzisiaj sprawdziłem na górze wiązary długa łatą i różnice 1-2mm także myślę że nie jest złe ale patrząc na piony wiązarów to mogli się bardziej postarac. Sprawdzał ktoś z was poziomica piony wiązarów jakie są odchyłki? Wiązary ok ale montaż słaby a jutro chłopaki przyjeżdżają z daleka kryć dach  Sad
podetną gdzie trzeba do sznurka , coś podłożą i będzie wszystko okej Smile
dakarze radę sobie dadzą ,ale płacąc nie małe pieniadzę za wiązary oczekuję sie dobrego wykonania. U mnie było naprawdę idelanie. Dekarze sami się dziwili. Żadnego podkładania, docinania .
Dzięki za słowa otuchy :-) bo dziś chodze cały dzień zdołowany bo płacisz kupę kasy a Takie coś odwalają jak by chłopaki nie jechali do mnie to cisnął bym ich o poprawki aż by było ok. Tylko te piony mnie trochę martwią czy nie będzie się przez to nic działo na małej połaci piony mają odchyłkę 1-2.5cm
Jako kąt nachylenia dachu? Poddasze użytkowe?
30stopni. tak jako poddasze użytkowe 24m2 i wysokość 2.4m

sierzant

Nie masz murłaty którą ewentualnie można łatwo korygować pion,
więc jeśli wieniec był krzywy możliwość korekty jest mała.
Dekarze spokojnie sobie z tym poradzą.
Pochwal się nazwą firmy ku przestrodze innym, i głowa do góry.
Podczas murowania jednej warstwy bloczków ponad wieniec też zauważyłem że w paru miejscach uciekł chłopakom pion. Wcześniej tego nie zauważyłem... chociaż ekipa byla spoko byłem podczas ich pracy. Co do montaży deski czołowej dekarze sobie poradzą albo dotną do równego albo podłożą "coś"
Możesz podać jaki gruby masz wiązar ? 45mm?
Stron: 1 2 3 4