Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Rozplanowanie pomieszczeń.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stachu musze Cię zmartwić. Ten projekt co to go sobie wyrysowałeś jest innych wymiarów niż oryginalny. Konkretnie to go poszerzyłeś o grubość izolacji. Jak chcesz mięć te same wymiary co oryginał to musisz zwęzić po 30cm z szerokości i długości. Oryginalny dom ma 1254cm na 1029cm wraz ze styropianem o grubości 15cm. Co prawda nie widze jaka długośc ma ten u Ciebie ale wnioskuję że, też o 30 cm więcej tak samo jak szerokość.
(09.03.2017, 11:03)stachu121 napisał(a): [ -> ]Witam wszystkich serdecznie,

Zastanawialiście się nad takim rozkładem pomieszczeń?
Póki co sporządziłem rozkład bez nanoszenia wymiarów.
W czym mogę zaprojektować taki rozkład żeby uzyskać wymiar i powierzchnię pomieszczeń?

Co o tym myślicie?
Witaj. Taka sugestia z mojej strony to przeniesienie WC na ścianę łazienki, przesunięcie drzwi w kotłowni i powiększenie pokoju.Zawsze to mniej korytarza (w pewnym sensie bezużytecznej powierzchni) a troszkę więcej pokoju. Big Grin Oczywiście to tylko moje zdanie.
Mega rozwiązanie... Smile
Całkiem ciekawie to wszystko wygląda Smile
Wiem, że sporządzony zarys nie trzyma wymiarów bo sporządziłem go w paint na szkicu kogoś innegoSmile

Zastanawia mnie kwestia komina w takim rozmieszczeniu.
I jeszcze jedno, jeżeli by w łazience upchnąć wanne a w wc prysznic to już by było mega spokoSmile
Myśle ze komin by nie był jakimś problemem. (tak mi sie wydaje) bardziej zastanawiał bym się nad wentylacją łazienki i WC. ;/

sierzant

Bedzie glosno w obu sypialniach kolo kotlowni.
Panie Łukaszu mam pytanie czy  dało by radę wygospodarować dodatkowy pokój
ewentualnie czy jest możliwość powiększenia domu
(10.03.2017, 19:34)roman napisał(a): [ -> ]Panie Łukaszu mam pytanie czy  dało by radę wygospodarować dodatkowy pokój
ewentualnie czy jest możliwość  powiększenia domu

U projektanta adaptujacego, masz pozwolenie w projekcie na zmiany.
Dokładnie jak Martyna Napisała.
I proszę walić per ty nie panować, będę wdzięczny ;P
Dziękuje za odpowiedz  pozdrawiam