Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Rozplanowanie pomieszczeń.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A czy powiększenie domu do wymiarów 12,54x12,54 + dobudowanie garażu z kotłownią spowoduje to, że materiały+zlecenie budowy oraz adaptacja projektu spowodują, że nie będzie on atrakcyjnie konkurował z tymi gotowymi projektami z pracowni?
Podoba mi się pomysł PATI84, ponieważ takie rozwiązanie pozwala na wygospodarowanie miejsca na gabinet, 2 pokoje dla dzieci, sypialnie i nieco większy salon 30m^2.

sierzant

rafalt1717 takie przerobki nie maja sensu. Znajdz gotowy projekt spelniajacy wszystkie twoje potrzeby.
A co myślicie o takim rozmieszczeniu? 
Wejście w rogu budynku jest w ogóle możliwe patrząc z technicznego punktu widzenia? Jestem trochę zielona w tych kwestiach...
Miara dłuższego boku rozjechała mi się odrobinę - docelowo taka jak w projekcie. 
Brak kotłowni - będzie ogrzewanie gazowe. Łazienka główna byłaby w pomieszczeniu 10,32m2.
Co do powierzchni pokoi to tak wyliczył je program.
Przy wschodniej ścianie będzie blaszak na samochód.

Czy może już za dużo myślę o własnych czterech kątach i przesadzam? Big Grin

[attachment=816]
(09.05.2017, 15:13)Aneta1980 napisał(a): [ -> ]Nie mam pojęcia, czy drzwi mogą być umieszczone w rogu budynku, ale sam projekt nawet mi się podoba.

Dzięki. Generalnie zależy nam na tym aby kuchnia była od wschodu (coby słoneczko nas z rana witało).
Jeżeli taka opcja jest niemożliwa (lub np. bardzo podnosi koszta budowy) to ewentualną opcją jest rozkład jak u Huberta... Smile

Może ktoś bardziej techniczny jeszcze się wypowie.
Witajcie,
Nasza budowa jeszcze trochę czasu przed nami, lecz już myślimy o rozplanowaniu pomieszczeń.
Wczoraj na bazie któregoś z projektów Muratora udało się przygotować układ, który nam odpowiada.
Wszystkie za i przeciw mile widziane, śmiało (:
Taka moja wizualizacja Smile
Bardzo fajne !!! I jeszcze ta pani ma taki fajny dekolt.... Tongue Big Grin
(14.05.2017, 12:55)enter17 napisał(a): [ -> ]Taka moja wizualizacja Smile

Super w jakim programie robiłeś??
(14.05.2017, 22:21)Agniecha194 napisał(a): [ -> ]
(14.05.2017, 12:55)enter17 napisał(a): [ -> ]Taka moja wizualizacja Smile

Super w jakim programie robiłeś??

Sweet Home 3D
(14.05.2017, 12:55)enter17 napisał(a): [ -> ]Taka moja wizualizacja Smile

A daj projekt, jak to wygląda w rzucie z wymiarami?