Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Rozplanowanie pomieszczeń.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam próbował ktos zmienic układ pomieszczeń tak zeby dorobic dodatkowy pokój? Myslałem nad usunieciem dodatkowej łazienki wraz ze spizarnia, i odzielenia salonu od kuchni. Myslice ,ze to dobry pomysł? Czy wtedy nie bedzie za mało miejsca w jadalni?
Czy ktos wie gdzie jest rozkład pomieszczeń jaki ma Hubert poszukuje ...prosze o pomoc dzięki
Słucham  Big Grin Jakie informacja sa potrzebne
(12.08.2017, 21:07)tarkins napisał(a): [ -> ]Słucham  Big Grin Jakie informacja sa potrzebne

Chodzi mi o sypialnie i o tą wnęke na szafe jak to wygląda na planie??
(12.08.2017, 20:11)Agniecha194 napisał(a): [ -> ]Czy ktos wie gdzie jest rozkład pomieszczeń jaki ma Hubert poszukuje ...prosze o pomoc dzięki

ma dokłądnie taki sma jak w projekcie, przy czym okan sa powiekszone, plus ma dorobiony mini korytarzyk miedzy sypialna pierwsza i druga od wejscia, projekt zwykly nie lustrzane odbice, korytarzyk znajdziesz na filmie, przy rozpalnowaniu dzialowek z budowy u Huberta,
z tego co pamietam innych zmian tam nie ma
[attachment=1476][attachment=1476]
Witam. Jestem bardzo ciekawy co myślicie o takim rozplanowaniu pomieszczeń Smile
Mnie brakowałoby oddzielenie strefy prywatnej od publicznej (salonu). Nie możesz w piżamie (albo bez) przemknąć z pokoju do łazienki nie zahaczając o salon...

sierzant

Jarzyn a w oryginale masz strefe prywatna ?
Mateo, mialem podobna koncepcje (zarzucona z powodu tego, ze salon bedzie u mnie po polnocnej stronie)
Ciagi komunikacyjne ograniczone do minimum i u mnie gaz ty masz kotłownie
A gdzie masz kuchnię?
W miejscu kotlowni w orginale