Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Rozplanowanie pomieszczeń.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(24.08.2017, 08:46)sierzant napisał(a): [ -> ]tomi547, bo w projekcie tego nie ma.

Kolego wesolowski zapłaciłeś,to  projektant dorobił.
Powinienem ci wlepic pare punktow ostrzeżenia, ale co tam,
zmien ten glupi post i po sprawie  Smile

Biore na klate z dobrodziejstwem inwentarza,  po prawdzie nie ma,
witam a oto  mój projekt już zatwierdzony. pozwolenie jest ruszamy za tydzien .pozdr

[Obrazek: 33325411649871125095.jpg]
Witam.
Podoba mi sie praktyczne usytuowanie pomieszczen Smile.
Czy sciana od kotłowni bedzie blisko granicy działki?
Z ciekawości zapytam jeszcze z której strony robicie wyjście na taras? Jest szansa na zdjęcie z dokładniejszymi wymiarami? Uff... I ostatnie pytanie w której czesci Polski budujecie?
Witam
Tak ściana kotłowni będzie ok 8m od działki i będzie to 2 metrowa skarpa
Wyjście na taras będzie z obu stron z jednej strony drzwi balkonowe 180/235 a z drugiej strony drzwi balkonowe 300/235
Zaraz prześle ci na pw zdjęcie
Jesteśmy z Podkarpacia okolice Krosna
Dzięki. Też myślałam o dwóch wyjściach. Przestrzeń pod taras mamy podobnie. Gdzie myślałeś ustawić jadalnię w takim wypadku?
[Obrazek: 94440649774228080005.jpg]

  • tak planuje czesc jadalna drzwi balkonowe beda dzielone na dwie czesci i beda przesuwne.a tam gdzie stolik beda stale
  • aha poprawiłem jeszcze wysokość okna narożnego w kuchnii bedzie 72 cm czyli 130/180/72
(01.09.2016, 15:12)marcinur napisał(a): [ -> ]A ja wpadłem na inna - nie wiem czy słuszną - koncepcję.
Żeby powiekszyć WC i przenieść tam prysznic, kosztem zmiejszenia łazienki.
Dwie w pełni funkcjonalne łazienki wydają mi się bardziej praktyczne.
Co Wy na to?

ja tez o tym myslalem :Smile to jest bardzo dobry pomysl Smile
Co sądzicie o takim układzie pomieszczeń?

[Obrazek: budowa_domu.jpg]
(27.09.2017, 19:32)mr.dudek napisał(a): [ -> ]Co sądzicie o takim układzie pomieszczeń?

[Obrazek: budowa_domu.jpg]

Kwestia gustu i preferencji.
Garderoba dobra rzecz, choć wolałbym mieć spiżarnię, a w sypialniach zrobić szafy w zabudowie.
Choć istotnym atutem Twojego pomysłu jest to, że skracają się odległości od pieca gazowego do kranów, przez co szybciej będziemy mieli dostęp do ciepłej wody.
Chyba nie są potrzebne dwa okna w najmniejszym pokoju.Tak na mój gust.