Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Rozplanowanie pomieszczeń.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(10.10.2017, 16:44)wwilku napisał(a): [ -> ]czym tworzycie projekty? Chciałbym coś pokazać do oceny, ale to co zrobiłem w paintcie to nawet nie wypada Smile

edit:
ok, znalazłem coś. Przerobiłem projekt sierżanta, wydaje mi się, że tak jest lepiej. 

[Obrazek: Vv0ES8G.png]

Witam. Moim zdaniem niepotrzebnie "uciekłeś" z drzwiami do toalety tak daleko do tyłu przez co wc jest malutkie. Gdyby przesunąć się w głąb mieszkania, toaleta zyskałaby miejsca na małą umywalkę a sąsiadujący pokój otrzymałby automatycznie większą wnękę na szafę w zabudowę. Drzwi wejściowe do pokojów przy wc usytuowane są niesymetrycznie ale to jest tylko szkic więc rozumiem Smile Pozdrawiam.

sierzant

Przerobiłem projekt sierżanta, wydaje mi się, że tak jest lepiej.
Calkiem niezle, tylko nie zapominajcie ze ja mam wejscie od południa,
stąd taki a nie inny rozkład u mnie.
Witam. Oto moja koncepcja domu Łukasza, który sam przerobiłem ponieważ warunki zabudowy do tego mnie zmusiły. Dach dwuspadowy o duży koncie nachylenia i dlatego po konsultacji z Łukaszem zmieniłem wymiary zewnętrzne aby zachować stylistykę całej bryły Smile . Ponadto zdecydowałem się na zminimalizowanie korytarza oraz zrezygnowałem z wejścia do kotłowni od strony domu ponieważ uważam to za zbędne w przypadku ogrzewania gazowego.

sierzant

gazowego?
Chyba na paliwo stałe (pellet)
A w temacie:
Zlikwidowałbym garderobę i pomieszczenie gospodarcze
powiększajac tą mikro sypialnię (9,55m)
Reszta jak dla mnie calkiem ok.
(10.10.2017, 16:44)wwilku napisał(a): [ -> ]czym tworzycie projekty? Chciałbym coś pokazać do oceny, ale to co zrobiłem w paintcie to nawet nie wypada Smile

edit:
ok, znalazłem coś. Przerobiłem projekt sierżanta, wydaje mi się, że tak jest lepiej. 

[Obrazek: Vv0ES8G.png]
Fajnie to wygląda, ale jak dla mnie ta mała łazienka powinna być bliżej salonu. Lepiej żeby goście korzystali z tej łazienki niż z dużej i przy okazji aby nie przechodzili przez caly korytarz. Dodatkowo tą mała toalete bym powiększyła i wstawila do niej prysznic. 
A reszta bardzo dobrze rozplanowana Smile

sierzant

Fajnie to wygląda, ale jak dla mnie ta mała łazienka powinna być bliżej salonu. Lepiej żeby goście korzystali z tej łazienki niż z dużej i przy okazji aby nie przechodzili przez caly korytarz.
Czyli dalej moj projekt gora  Wink
(11.10.2017, 18:39)sierzant napisał(a): [ -> ]Fajnie to wygląda, ale jak dla mnie ta mała łazienka powinna być bliżej salonu. Lepiej żeby goście korzystali z tej łazienki niż z dużej i przy okazji aby nie przechodzili przez caly korytarz.
Czyli dalej moj projekt gora  Wink

DokladnieSmile bardzo mi się podoba Twój projekt tylko chciałabym w tej małej łazience wstawić prysznic ale nie wiem jak to zrobic :/ jak powiększyć te pomieszczenie?

sierzant

Na przykład tak:
(11.10.2017, 20:59)Marta_yolo napisał(a): [ -> ]
(11.10.2017, 18:39)sierzant napisał(a): [ -> ]Fajnie to wygląda, ale jak dla mnie ta mała łazienka powinna być bliżej salonu. Lepiej żeby goście korzystali z tej łazienki niż z dużej i przy okazji aby nie przechodzili przez caly korytarz.
Czyli dalej moj projekt gora  Wink

DokladnieSmile bardzo mi się podoba Twój projekt tylko chciałabym w tej małej łazience wstawić prysznic ale nie wiem jak to zrobic :/ jak powiększyć te pomieszczenie?

Może tak ? Smile
(11.10.2017, 22:03)sierzant napisał(a): [ -> ]Na przykład tak:

Świetnie , a masz pomysł na drugą łazienkę z wąskim przejściem gdzie zmieści się wanna ,pralka , duża szafka z umywalką i lustrem oraz kibelek ?