Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: cena za fundamenty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam wszystkich

dzisiaj się dowiedziałem ile chce ekipa za postawienie bloczków na istniejącej już ławie , dobrze ze siedziałem . Za około 1600 bloczków pan powiedział mi że chce około 7000 PLN netto ,  Smile
Może ktoś ma kogoś do polecenia z okolic Jelcza Laskowic woj Dolnośląskie .
Ty dom z piwnica budujesz czy co ze aż 1600 sztuk ???
Dom w klematisach 27 , na 6 warstwach wychodzi około 1380 bloczków a nie wiem czy nie będzie 7. On i tak nie policzył od ilości tylko chce taka cenę za wykonanie w/g projektu.
A ile chciałbyś zapłacić za taką robotę?
w sumie to nie jest zła cena. po głębszym rozeznaniu cena jedna z lepszych
Mi znajomy za około 750 bloczków 1200 zł zabrał ale we 2 mu pomagaliśmy
Zlecę murarzowi i tak wychodzi taniej niż jakby zlecić to ekipie budowlanej oni maja teraz żniwa i ceny są bardzo wysokie. za " 0 " firma chciała 25 k , a już ławę mam  , 
w systemie gospodarczym wychodzi znacznie taniej :
- ława ja 
- bloczki betonowe z izolacją poziomą ekipa około 7 k 
- izolacja pionowa poradzę sobie sam
- zasyp myślę , że sam 
- kanaliza  ekipa około 1,2 k
- chudziak chyba ekipa ale zupełnie nie wiem ile biorą i czy  ktoś będzie się chciał tego podjąć.
Jeśli już sam zrobiłeś ławy, to znaczy że pracy się nie boisz i troszkę zdolności manualnych masz.

Muruj sam, to nic strasznego Smile
Ja to robiłem pierwszy raz w życiu. Pomału, dokładnie. Poziomica w ręku. Jestem zadowolony, a satysfakcja ogromna. Nie wspomnę o zaoszczędzonych pieniądzach.

Jeśli nie czytałeś mojego dziennika, to zapraszam.
Raczej dokładnie wszystko opisałem.
Jeśli nie podołasz, to wtedy wołaj murarza do pomocy.
kanalizę też spokojnie sam ogarniesz w dzień, góra dwa.
Większość tu sama murowała, ja też i powiem ci że to ciężki kawałek chleba ( ciężar bloczków). Jak miałbym komuś murować pod ten projekt to mniej jak 5 bym nie zszedł. Muruj sam to nic trudnego tylko ciężka praca, a kanalizacja to chyba deser w tej całej robocie do zera.
Stron: 1 2 3