Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Szczerbice, Rybnik woj. śląskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. 

Prowadzę własną działalność gospodarczą, BUDYNEK STAWIAMY NA SPRZEDAŻ.
Projekt wybrany nie przypadkowo, od ponad roku śledzę działania Łukasza i od pierwszego wglądu do projektu pomyślałem, kurcze, to może być idealny projekt dla kogoś, kto nie chce się zadłużać na resztę życia, mówię tutaj o kredytach 500+ dla przeciętnego obywatela czy też dla kogoś, kto zamiast zakupu mieszkania chętnie zdecyduje się na taką alternatywę w spokojnej okolicy z działką do 1000m2. 

Będę starał się dzielić z wami wszystkimi kosztami, jakie poniosę przy tej budowie. Jestem otwarty również na odwiedziny wszystkich zainteresowanych (nie tylko kupnem) projektem Łukasza. Wiadomo, na tyle na ile obecna sytuacja pozwala. 

Przy adaptacji pozbyłem się jednego kanału wentylacyjnego w kominie w salonie. Dlaczego? Ponieważ przez ten kanał powierzchnia poddasza(strychu) znacznie by się zmniejszyła ze względu na wymiany w konstrukcji dachowej. Kanał ten zastąpiony będzie systemowym kominkiem dachowym. Wiązary będę zamawiał od Burtkietowicza ( cena: 23000zł netto z montażem ). Grubość ocieplenia również zmieniona na 20 cm grafit 0,032.

W dniu dzisiejszym otrzymałem pozytywną decyzję pozwolenia na budowę. Postaram się w miarę systematycznie aktualizować postępy jak i koszty budowy. 

Zapraszam do kontaktu:
794597729 

Pozdrawiam!