Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: okolice Rzeszowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
jakie okna wybrałeś ? jaki koszt? w salonie 2,4 x 2,4m ?
(20.06.2020, 19:16)aarek1404 napisał(a): [ -> ]jakie okna wybrałeś ? jaki koszt? w salonie 2,4 x 2,4m ?

okna veka. W salonie jest szerokość 2.5m, wysokości nie pamiętam. Chcieliśmy aby było na tym samym poziomie co pozostałe stąd jest wyższe. Koszt to 13200zł
Dobrze to wygląda. Jaka jest długość okapu dachu w tej chwili od gołej ściany?
Veka to profil na jakim jest wykonane okno a nie marka okien.Czy się mylę?
(20.06.2020, 21:35)Bulbulator napisał(a): [ -> ]Dobrze to wygląda. Jaka jest długość okapu dachu w tej chwili od gołej ściany?

100cm

(20.06.2020, 23:37)iwoona6 napisał(a): [ -> ]Veka to profil na jakim jest wykonane okno a nie marka okien.Czy się mylę?

Veka profile, okucia rota. Choć z tego co wiem Veka to marka. Może się mylę. Jeśli się mylę to mnie poprawcie
Budowa w miarę ogarnięta, trawa wykoszona Smile. Czekamy teraz na ekipę tynkarzy. Instalacja elektryczna wyniosła nas +/- 6500zł. Wszystkie przewody w ścianach dawaliśmy w peszlach, po suficie poszedł dyt. W kuchni będzie płyta gazowa ale jest też przygotoane pod indukcję "w razie w". Mam też powyprowadzane przewody pod bramę wjazdową, furtkę oraz do garażu.
Ruszyliśmy z tynkami. Tynki tradycyjne cementowo wapienne
Tynki zakończone. Kolejnym krokiem było rozprowadzenie gazu do kuchni oraz kotłowni. Zrobione jest już również elewacja. Styropian 15cm grafitowy EPS 031. Będzie jeszcze malowane gruntem sylikonowym juz w kolorze, tynku narazie nie nakładamy.
sam robiłeś czy zlecone?
Elewację? Zlecona, robiła ta sama ekipa co sso i dach
Stron: 1 2 3 4