Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Budowa domu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam. Czy jest ktoś z woj. lubelskiego lub okolic tego wojewodztwa ktory ma wybodowany domek z projektu Łukasza ? Pytam ponieważ poszukuje osoby która jest na etapie ścian działowych lub wyższym,, oraz była by chętna na pokazanie przestrzeni w środku domu. Mam obawy czy przestrzeń w domu będzie wystarczającą.
Wystarczajaca do czego?

Jak masz naprawdę problem i tego nie widzisz (chociaż czego tu nie widzieć?) to proponuję
- kup sobie ze 2-3 sznurki murarskie (i tak się przydadzą)
- taśmę mierniczą (też nie będzie to bezsensowna inwestycja )
- zoogranizuj jakieś szpilki, rurki , paliki

I weź sobie na dzialeczce spróbuj nanieść rzut "domu za"...
Ot najpierw 4 naroża - i przeciągasz sznurek, a potem bieg ścian wewnętrznych itp...

Wówczas to "zobaczyszy" i to na swojej działce...

sierzant

Absolutnie nic tak nie zobaczy.Byliśmy z żoną załamani
tymi malutkimi klitkami, wyznaczonymi przez sznurek.
Budowlańcy pocieszali nas że im bardziej w górę, tym dom
będzie stawał się większy. I tak było.

Ps. Jestem z lubelskiego, mieszkam, mam inny rozkład, cenię sobie prywatność.
Jeśli mogę inaczej pomóc pisz.
No na to ja już nie poradzę - różni ludzie mają różną wyobraźnie...
Mi tam możliwość zrobienia kroków od "ściany do ściany" wystarczy.

Natomiast obejrzenie "na żywca" też może być złudne...
Dobrzy deweloperzy "wiedzą" jak oszukać oko
wielkość domu (w moim wypadku 112 m2 - powiększony o 70cm) wystarczy zdecydowanie dla rodziny 2+2.
Mam już dach i ścianki działowe i każdy kto przychodzi oglądać (znajomi) to powtarza się jedno że w środku więcej miejsca niż wydaje się z zewnątrz. Choć ja zmieniłem sporo w środku pod siebie, oryginał Łukasza dla mnie był totalnie nie do zaakceptowania. Ja mam 3 pokoje po ok 14 m2 w tym jedna sypialnia z garderobą, 2 łazienki (w jednej kabina w drugiej wanna) , mała kotłownia gazowa i duża kuchnia plus salon z dużymi oknami. Oby udało się wykończyć tą wielkość i będzie super.
Dobromir Robiłem tak jak piszesz i mam takie same odczucia jak sierżant, dlatego chciałbym zobaczyć na żywo

sierzant

szef100, męcz adiLBN on buduje koło Swidnika może zgodzi
się na wizytę. Pisz do niego na pw.
Rozmawiałem z nim przed założeniem tematu Smile

sierzant

A to wredny, a u mnie był.  Smile
Witam, czy jest ktos w fazie budowy domu z projektu Łukasza? Szukam osoby ktora byla by chetna pokazac domek.
Stron: 1 2