Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Projekt gotowy czy indywidualny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć chcialem sie Was poradzić czy lepiej i taniej wyjdzie kupno projektu Łukasza z małm zmienieniem ukladu pomieszczeń i zmianą okien oraz dobprojektowaniem garazu a co za tym idzie rozciągnieciem dachu? Czy już lepiej dzwonić po architektach?
Oczywiście że taniej indywidualny.
niekoniecznie...ja powiększałem u adaptującego budynek o 70 cm...zmiana projektanta wyglądała tak że skreślił wymiar, czerwonym długopisem napisał nowy i tyle...cała zmiana, ale to już indywidualnie zależy co będziesz dokładnie zmieniał. Myślę że projekt indywidualny to koszt około min. 6000 + adaptacje
Jak robisz indywidualny to w podanej cenie masz wszystko. Nie wiem wogle czy jest coś takiego jak adaptacja projektu indywidualnego. U mnie bez zmian dałem 3k. Projektant powiedział że indywidualny kosztował by mnie 5-6k.
U mnie było tak: za indywidualny 6-8 na dzień dobry a Tu w sumie projekt resztę mi kiero dograł w cenie obsługi i nic mnie nie obchodziło. Jeśli masz zamiar sam pracować na budowie to znajdź kogoś kto za Ciebie to zrobi oszczędzisz czas. Zresztą zawsze to co umiesz rób sam a to czego nie zlecaj wyjdzie taniej gdy policzysz czas na naukę/błędy Wink