Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Cena wiązarów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej, mam 2 spadowy dach 35st, 1,5 roku temu robilem wyceny zanim budowa ruszyla najnizsza cena to 20tys, dzis ten sam dach 30tys, niby ceny drewna tyle urosły, a termin realizacji 3miesiace, mozecie polecic jakies firmy? Pozdrawiam
Najtaniej miałem z mapiko i rozmaitex ok 25k brutto za czterospadowy 25st. U pozostałych 30k i więcej. Tylko że to było 1,5 miesiąca temu. Myślę że obecnie 30k to norma. Nie warto budować samemu tylko brać ekipę bo inflacja i drożejące materiały przewyższają potencjalne oszczędności.
w ostatnich latach to jest jakaś masakra z cenami Sad
wiązary zamówione, 29tys brutto z transportem i montażem, na strychu pomieszczenie 4x12
po ile teraz łaty ja prawie z 2 lata temu płaciłem 2,30 a teraz ?
Ja jak wyceniałem wstępnie w październiku 2020 to ceny były max 29 tyś całość. W tym roku jak przyszła pora na montaż czerwiec - lipiec wszędzie praktycznie około 5 tyś. więcej
no niestety pojebało ich z tymi cenami.... styropian, stal, drzewo osb, przewody wszystko idzie ostro do góry robiłem wycenę rolet, zanim dostałem wszystkie wyceny i wybrałem firme + 1000zł...do 1 oferty...chyba tylko cement i materiał na ściany delikatnie
podrożał reszta to kosmos
Już tam nie przesadzajcie to tylko 106m. Wyobraźcie sobie jak koszty rosną przy 180m. Myślę że jak kogoś przeraża wydanie 400-500k na dom to powinien sobie darować szkoda nerwów.
@Bulbulator My Tu tylko narzekamy nie wiesz że to sport narodowy Wink
łaty podobna cena 2,20-2,5 mb, ja biore odrazu w firmie z wiazarami.
Stron: 1 2