Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Konstrukcja dachu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
(30.01.2018, 11:57)ZimnyGil napisał(a): [ -> ]z łatami i kontrłatami bez murłat zapłaciłem 20.000tys brutto a buduje w okolicy Legnicy

Kolego za te 20tyś masz też stryszek do zagospodarowania i ile wysunięty okap? Pytam bo jestem ze Świdnicy i na jesień planuję montaż wiązarów.
Z jakiej firmy pan zamiawiał wiązary? Jestem też z okolic Legnicy.
West Mall z prochowic
za łacenie, membranę, rynny i położenie dachówki z obróbką kominów górale zawołali 45zł za metr więc chyba uczciwa cena
teraz to burkietowicza cena przerosła ponad 26000zł za wiązary. na jesien dzwonilem to byla cena 17500zł. Macie namiary na wiązary z okolic lubuskiego ?
(21.08.2018, 08:25)abcmarcin napisał(a): [ -> ]Macie namiary na wiązary z okolic lubuskiego ?

Zajrzyj do mojego dziennika budowy. Wyślę Ci też priv.
@abcmarcin zmieniałeś coś w projekcie? O ile się nie myle umowa z maj/kwiecien 19,500 + 500 pln za wzmocniony stryszek (kwoty netto)
nic nie zmienialem ogolnie powiedzieli mi 26000 brutto ze wszystkim i stryszek tez
i pomyśleć że jeszcze rok temu w granicach 17-19 tyś można było spokojnie dostać.
A patrzył ktoś na wycenę z "Szuwała wiązary" ? co prawda kujawsko-pomorskie ale mimo iż jestem z innego województwa to mieli najatrakcyjniejszą ofertę.
Ja znalazłem w tym roku  wycenę za  17 tys z montażem aczkolwiek firmy polecić nie mogę. Pozostałe wyceny jakie dostałem to już 20+ - dach zwykły bez żadnych zmian.
lepiej do zimy poczekać to pewnie ceny w dół pójdą
Stron: 1 2 3 4 5 6