Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Kilka zdjęć z postępów u Huberta 02.02.2017
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Hubert zalatany i ostatnio braki czasowe Smile
Jesteśmy w stałym kontakcie, i mam dziś kilka zdjęć z postępów przy pracach. W pierwszej kolejności postawił na łazienkę i wc. Następne prace po całkowitym "dojściu" tynków to gładzie.

cyt. 

"czesc,
nie wiem czy bedziesz wrzucał, na fb czy forum. jakby co, to dla zainteresowanych... koszty to 12.200zl za całość. w 10tys. spokojnie byśmy się zmieścili, ale wiesz jak jest. na samej szafce z umywalka w łazience polecieliśmy już ponad 600zł. fugi epoksydowe w łazience - 300zł ekstra... o reszcie nie wspominam...
pozdrawiamy i zapraszamy"


Mam oczywiście zgodę na publikację.

Tak jak wspominałem wielokrotnie, że na swojej prywatnej budowie zaprezentuje wszystko od a do zet. Na budowach zleconych czyli SSO mogę prezentować wszystko do momentu jak będę na miejscu. W tym wypadku uważam, że trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno i w dalszym ciągu mimo już pełnej prywaty mamy możliwość obserwowania poczynań Huberta.

Pozdrawiam i dzięki Hubert za wieści Smile


[Obrazek: szczepidlo_nowe_1.jpg]

[Obrazek: szczepidlo_nowe_2.jpg]

[Obrazek: szczepidlo_nowe_3.jpg]

[Obrazek: szczepidlo_nowe_4.jpg]

[Obrazek: szczepidlo_nowe_5.jpg]

[Obrazek: szczepidlo_nowe_6.jpg]
no Hubert muszę przyznać że łazienka i wc są SUPER Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Łukasz a czy możesz wkleić rzut domu Huberta? Czy gdzieś go pominąłem? Chodzi o to jak on to sobie wymyślił z rozkładem pomieszczeń.
Dobra robota Smile

sierzant

Robi wrazenie  Smile
Bardziej mi chodziło o zwymiarowanie. Ale widzę że tylko ten korytarzyk z miejscem na garderobę się zmienił?
Jak dla mnie bomba. A te półki w kabinie i nad wanną super pomysł!
Krótka relacja z wizyty u Huberta.
Na razie ma dużych zmian. W najbliższym czasie będą drzwi i podłogi.
Musze powiedzieć że zarówno Hubert i jego żona to mega pozytywni ludzie. Wszystko pokażą pogadają z niczym nie ma problemu. Oby takich więcej i córka miała czas pobawić się w mega dużej piaskownicy Smile

Warto obejrzeć ten projekt na żywo bo to bardzo rozjaśnia wielkość danych pomieszczeń czy domu
Jak będą zmiany to Hubert wstawi zdjęcia
Witajcie.

Mam pytanie ma ktoś może zdjęcia jak wygląda całość u Huberta z elewacją, o ile już ją ma zrobioną Smile
Planuje kupić projekt i postawić taki domek ale chciałbym zobaczyć jak to wygląda, wykończone.

Z chęcią obejrzałbym taki gotowy projekt na żywo ale do Huberta to kawał drogi.
Stron: 1 2 3