Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Fotorelacja z budowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
(21.03.2017, 00:45)grambez napisał(a): [ -> ]
(20.03.2017, 21:12)deeropolskie napisał(a): [ -> ]Powoli aby do przodu, tez bede bral sie wieczorami po pdacy,  jak sie uda jeszcze w tym roku. Polecam plytkowanie we wlasnym zakresie jak sa rowne sciany i podlogi, to powinna byc poezja, ja juz nawet na 5cm kleju miejscami kladlem i wyszlo ok, i czekam na kolejne 150m2 plytek, juz nie moge sie doczekac kiedy wyprobuje te systemy poziomowania. jeszcze papiedow nie mam a juz prawie plytki w sobote kupilem, super ceny w leroy sa teraz na urodziny....
a to chyba jest jakiś po mniejszony dom? u Łukasz na budowach wydaje się większy, dłuższy szerszy?

Kolego grambez to jest pełnowymiarowy dom według projektu Łukasza.
Witam.
Jak tam postępy w budowie? Od dłuższego czasu nie ma żadnych wpisów, a z uwagi iż budowa jest najbliżej mnie najbardziej mnie interesuje. Była by możliwość umówienia się żeby zobaczyć na żywo realizację tego projektu?
Dzieje się coś?
Filmik nagrany kilka miesiecy temu.  Jedyne co się uchowało z dokumentacji budowy po  awarii dysku .

Witam, jeszcze jeden znalazłem. Mury zewnętrzne na pełną wysokość i fragment dołożonej przezemnie ściany nośnej w środku budynku.
Witam , czy buduje sie Pan w okolicach Iławy ?,poniewaz jestem z niedaleka Wink
Stron: 1 2 3 4