Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Kanalizacja pozioma budynku. Zapotrzebowanie materiałowe, wyznaczanie podejść.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam

czy ktoś się orientuje czy lepiej robić przydomową oczyszczalnie ścieków czy lepiej szambo ? Mam problem tego typu że wodę muszę 50 metrów poprowadzić na swój koszt a o kanalizacji muszę zapomnieć, wodociągi mnie nie poprowadzą kanalizacji do mojej działki i tu mam dylemat co zrobić - ktoś pomoże - maiła taką sytuację ?
Jeżeli nie planują w twoim regionie kanalizacji zrób oczyszczalnie
(02.03.2019, 13:00)lukas0685 napisał(a): [ -> ]Jeżeli nie planują w twoim regionie kanalizacji zrób oczyszczalnie

lukas0685 Ty masz taką oczyszczalnie?
ja mam szambo na teraz, ale za rok robią kanalizację i będe się podlączać. Inaczej robiłbym oczyszczalnie.
Jakby ktoś miał info na temat przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków to byłbym wdzięczny za opinie, też stoję przed wyborem bo u mnie kanalizacji we wsi na pewno nie będzie.
U mnie teren za niski i od końca kanalizacji gdzie się kończy do mnie to. 70m i wodociągi nie mają na najbliższy czas planów pociągniecia dalej... Nóż się otwiera w kieszeni....
ta lista z 1 strony potrzebnych kolanek i rur jest dla lustrzanego odbicia, dla normalnej wersji rozumiem ze tez się okaże wystarczająca...?

W sobotę chcę robić kanalizę i nie wiem czy jak kupie to samo co łukasz dla lustrzanego to bedzie ok.....
Bedzie ok. Powinno jeszcze sporo elementów zostać po skonczonej pracy
SZUKAM SCHEMATU PODEJŚĆ KANALIZY WERSJA PODSTAWOWA, POMOCY!!!
również szukam schematu kanalizacji wersji podst. - ktoś coś ?
Stron: 1 2 3 4