Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Na co przeznaczyć kwotę 5000
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Brat skontaktował mnie z polecanym przez niego hydraulikiem który będzie u mnie wykonywał instalacje (prowadzi dużą firmę, ma sklep, magazyn). Dogadałem się z nim w taki sposób, że kupię w chwili obecnej u niego cześć materiałów potrzebnych na wykonanie podłogówki i instalacji sanitarnej. Zakupiony sprzęt oddaję mu w "depozyt". Plus jest dla mnie taki, że za 5 lat gdy będę potrzebował tych materiałów zawsze będą one nowe, a nie 5-letnie. Gdyby okazało się że jest czegoś za dużo to "zwracam" mu materiał, a pobieram inny w tej samej cenie.

sierzant

lucky madre posuniecie
(09.03.2017, 09:15)lucky napisał(a): [ -> ]Brat skontaktował mnie z polecanym przez niego hydraulikiem który będzie u mnie wykonywał instalacje (prowadzi dużą firmę, ma sklep, magazyn). Dogadałem się z nim w taki sposób, że kupię w chwili obecnej u niego cześć materiałów potrzebnych na wykonanie podłogówki i instalacji sanitarnej. Zakupiony sprzęt oddaję mu w "depozyt". Plus jest dla mnie taki, że za 5 lat gdy będę potrzebował tych materiałów zawsze będą one nowe, a nie 5-letnie. Gdyby okazało się że jest czegoś za dużo to "zwracam" mu materiał, a pobieram inny w tej samej cenie.

To własciwie teraz możesz wziąć "cokolwiek" a za 5 lat wymienisz na to co faktycznie będziesz potrzebował Smile.
Tak, ale tylko co się wiąże z hydraulikąSmile
(09.03.2017, 10:56)lucky napisał(a): [ -> ]Tak, ale tylko co się wiąże z hydraulikąSmile
Sam zbiornik CWU to ok 3000 Smile
Cała kwota pójdzie na te zakupy hydrauliczne. W przyszłości zawsze to będzie koszt budowy mniejszy o te 5k.
Stron: 1 2 3