Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Tynki maszynowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Maszyna ma ok 10 kw więc takie wystarczy. Musi być bezpiecznik b25 lub c20. Na agregacie nie pracuje nawet jak klient załatwi( swojego nie posiadam )
A powiedź mi ile czasu zajmuje wykonanie tynków na tych naszych metrach.
I w razie potrzeby jakiej długości przedłużaczem 3 fazowym dysponujesz ?
om 7-8 dni roboczych. Do 100 m potem bywaja kłopoty z napięciem, zwijaniem itd
Maćku mam propozycję tynków Knauf Diamant. 28zł za m2. Co sądzisz o cenie i o tym tynku? Ekipa sprawdzona, robi perfekcyjnie. W tej cenie jest tynk zrobiony już pod malowanie. Woj. Podkarpackie.
To nawet dobra cena. Jeśli są sprawdzeni to raczej nie ma się nad czym zastanawiać. Nie ma zimy więc ceny w ogóle nie spadły. Ja akurat robię na Dolina Nidy Zeta jeśli chodzi o twarde ( ale to zależne jest po prostu od ekipy )
28 zł to cena z materialem ?
No raczej. Tynki warto brać z materiałem wykonawcy.
(02.01.2018, 15:16)klonu1988 napisał(a): [ -> ]Maćku mam propozycję tynków Knauf Diamant. 28zł za m2. Co sądzisz o cenie i o tym tynku? Ekipa sprawdzona, robi perfekcyjnie. W tej cenie jest tynk zrobiony już pod malowanie. Woj. Podkarpackie.

Klonu1988 mógłbyś podać jakiś kontakt do tej ekipy, jeśli jest sprawdzona? W jakim mieście działają?
Panie Macieju, jaką farbą pomalować tego rodzaju tynki aby nie straciły swoich właściwości.
Maciej jestem jakby co. A jakie właściwości mają tynki. Nie ma raczej różnicy jaka farbą pomalujesz. Nie opłaca się malować najtańszymi bo się tylko będziesz denerwował. Ja ostatnio malowałem kilka razy Beckersem i dobrze kryło ( biały trochę gorzej).
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12