Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Dziennik budowy - Dopiewo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Chciałem zacząć od dachu bo było by mi prościej ale w projekcje wiazarów tego nie ujęto. Wrzuciłem pytanie do firmy czy mogę tam dać wełnę nie jest to jakieś duże obciążenie....
Trochę chyba przesadzasz. Dasz tam pewnie z 10 cm wełny czyli z 3 kg? Nie róbmy jaj Smile ostatnio coś cisza w innych dziennikach.
(03.12.2018, 19:09)maciej87 napisał(a): [ -> ]Trochę chyba przesadzasz. Dasz tam pewnie z 10 cm wełny czyli z 3 kg? Nie róbmy jaj Smile ostatnio coś cisza w innych dziennikach. W ogóle jakoś forum siada...

15 Smile
Z dziennikamu słabo hmm powód? Nie wiem jak inni u mnie teraz budowa zwolniła raczej bardziej stoi... praca na dwa etaty. 
Pisali na forum ze na fejsie jest jakas grupa...może tam się przeniosło towarzystwo...
Kocioł i zasobnik założony. Czas na kominiarza i załatwienie umowy z gazownią.
Masz już przyłącze gazu? Mógłbyś napisać ile placiles za wykonanie przyłącza. Pociągnięcie rury pod dom. Kto musiał się pod tym podpisywać. Jak wygląda cała procedura itd? Mam to przed sobą i byłbym troszkę mądrzejszy jakbyś mógł objaśnić.
Dopiero teraz zauważyłem tego posta (robiąc porządki).
Koszt przyłącza: 2223 zł
Instalacja wewnętrzna 1500
Kierownik budowy 300
Projekt z kominiarzem 500
Kominiarz odbiór zakończonej instalacji 150
Teraz muszę dostać wypełniony dziennik budowy i czas na podpisanie umowy z PGNiG
Jak będziesz miał rozwiązany wyrzut spalin z kotła? Masz już jakiś model na oku? z zasobnikiem czy bez?
Jak pisałem wcześniej to kocioł już zamontowany Smile Ariston Clash one system. Wyrzutnia przez ścianę. Zasobnik 120l Galmet stojący.
Ja celuję albo w Immergass, Termet ,Junkers
Zakończona instalacja gazowa
Komplet od projektu po uruchomienie kotła
11253 zł. Czyli dycha w kieszeni w porównaniu z pompą ( zakładając pesymistyczne że gazu zapłacę 1000 zł na rok więcej to zwrot po 10 latach) nie wiadomo co będzie za 3 lata a gdzie 10 Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22