Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Informacyjnie - dostawcy konstrukcji wiazarowej.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(04.05.2019, 06:25)tomaszb napisał(a): [ -> ]Witam, rozmawiałem o moim pomyśle chyba z 10 różnymi firmami. Niektórzy odmówili, inni przedstawili zaporowe ceny. I w tym miejscu polecam Wam firmę www.wiazary-kratowe.pl - biuro we Wrocławiu ale jak wiecie czego chcecie to mailowo wszystko można wstępnie ugadać.

Poniżej film z montażu:





Na filmiku widać, że bardzo sprawnie im to idzie :Smile co do dalszej części posta, dlaczego firmy odmawiały? Jakie argumenty przedstawiali?  
Większość firm przedstawiało mój pomysł jako niemożliwy do wykonania, ze względu na wysokość transportową.
Dostałem wycenę od nich na 25tys. Brutto montaż w Częstochowie, czekam na pozostałe propozycje.
Jak kształtują się ceny wiązarów na ten moment ?

sierzant

20-30 tyś brutto. Środek tej kwoty będzie bezpieczny.
Wszystko zależy od kąta dachu, firmy, stryszku,
ceramiki-blacho dachówki itd.
Czasami można uzyskać cenę netto.  Big Grin
(09.05.2019, 09:44)woloszczyk napisał(a): [ -> ]
(04.05.2019, 06:25)tomaszb napisał(a): [ -> ]Witam, rozmawiałem o moim pomyśle chyba z 10 różnymi firmami. Niektórzy odmówili, inni przedstawili zaporowe ceny. I w tym miejscu polecam Wam firmę www.wiazary-kratowe.pl - biuro we Wrocławiu ale jak wiecie czego chcecie to mailowo wszystko można wstępnie ugadać.

Poniżej film z montażu:





Na filmiku widać, że bardzo sprawnie im to idzie :Smile co do dalszej części posta, dlaczego firmy odmawiały? Jakie argumenty przedstawiali?  

2 dni temu Panowie montowali wiązary u mnie. Wszystko poszło sprawnie. Wiązary OK. Cenowo - byli tańsi od 4 konkurentów o 3800 brutto. Przy cenie 20 tys to przepaść.
Polecacie jakieś tanie firmy które dowiozą do małopolski śląska ?
w małopolsce SAWE działa.
Witam Panowie Smile możecie coś powiedzieć o firmie Ecoplan http://ecoplan.net.pl/ ktoś zamawiał może u nich.
Witam,zna ktoś firmę zajmującą się wiązarami na pomorzu? Budowa okolice Tczewa.
Pozdrawiam
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10