Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Dzien 6/7 sciany nosne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W ciągu niecałych 2 dni majstry postawili ściany nośne i zabrali sie za zbrojenie wieńca i nadproży. Ida jak burza !!
W ilu chłopa? :>
(12.05.2017, 16:35)dzolek napisał(a): [ -> ]W ilu chłopa? :>

3 ludzi w niecale 2 dni.
Względnie szybko. Całość będą robić?
(13.05.2017, 15:16)dzolek napisał(a): [ -> ]Względnie szybko. Całość będą robić?

niestety nie . tylko do wieńców + działówki . resztę ktoś inny.
Ale budowa jednak nie własnymi siłami jak było wcześniej napisane. Z ciekawości jeszcze zawodowej ile za całość chłopaki wzięli?
(13.05.2017, 16:24)dzolek napisał(a): [ -> ]Ale budowa jednak nie własnymi siłami jak było wcześniej napisane. Z ciekawości jeszcze zawodowej ile za całość chłopaki wzięli?

generalnie wlasnymi silami to wlasnie mialem to na mysli ,ze nie biore jednej ekipy od poczatku do konca tylko co moge ogarniam sam a na co mi czas nie pozwala to biore majsterkow i oni robia . Ty masz na mysli pewnie system gospodarczy czyli osobiscie praca wlasnych rak ? to sie nie zrozumielismy. faktycznie napisalem wlasnymi silami ale to chodzi wlasnie o to ze ja zalatwiam towar , przywoze , zalatwiam majsterkow i im place a jak casz pozwoli to robie sam ( bo lubie i sie znam oprocz ogrzewania i rekuperacji ) ale mam kilka rozpoczetych inwestycji i nie jestem w stanie juz osobiscie dopilnowac wszystkiego a czas nagli bo do wrzesnia chce juz oddac ten dom do uzytku.
co do ceny to majstry wzieli 15 tys
...dobrze rozumiem: 15tys. za fundamenty, ściany nośne, działówki i wieniec.
Już się nie mogę doczekać etapu dach...na pewno również wtedy będę pytał o koszty.
(14.05.2017, 21:10)Hanss napisał(a): [ -> ]...dobrze rozumiem: 15tys. za fundamenty, ściany nośne, działówki i wieniec.
Już się nie mogę doczekać etapu dach...na pewno również wtedy będę pytał o koszty.

Tak + kanaliza i montaz oczyszczalni sciekow.
dach juz mam pomiary zrobione i montaz w ostatnim tygodniu maja . Tzn same wiazary. koszt wiazarow z montazem z dzwigiem transportem itp 16900zl netto co do reszty to narazie sie nie zastanawialem. mam na to jeszcze ok 2-3 tygodnie
Jaki wymiar będzie miało okno narożne w kuchni
Stron: 1 2