Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Sufit podwieszany
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Właśnie zaczeliśmy syfit podwieszany 

---  Rolleyes ----
Rusztowanie z profili w końcu gotowe  Big Grin
Nareszcie sufit gotowy, tylko zostało dopieszczenie go  Rolleyes
Witam, jak będziecie docieplać strop? Co Was przekonało do takiej kolejności prac, tzn najpierw sufit podwieszany po całości później ścianki działowe a nie odwrotnie czyli sufit robiony dla każdego pomieszczenia przy postawionych ściankach działowych?
(08.10.2017, 19:42)peater napisał(a): [ -> ]Witam, jak będziecie docieplać strop? Co Was przekonało do takiej kolejności prac, tzn najpierw sufit podwieszany po całości później ścianki działowe a nie odwrotnie czyli sufit robiony dla każdego pomieszczenia przy postawionych ściankach działowych?

Wydaje mi się że U profil powinien być też na ściankach działowych wtedy nie popęka. No może będzie dobrze nie wiem nigdy tak nie robiłem. Pozdro.
Super robota. Masz może zdjęcia jak montowałeś profile przy wieńcu. Proszę załącz również.
Pytanie czy fazowałeś płyty n-g na łączeniach ?
Nie obawiasz się mostka termicznego na wieńcu? Nie chciałeś dać trochę niżej sufitu by minąć wieniec? Powiedz mi czemu służą te bodajże 2 profile C zamontowane nad stelażem? Pozdrawiam
(09.10.2017, 17:31)piotr0822 napisał(a): [ -> ]Nie obawiasz się mostka termicznego na wieńcu? Nie chciałeś dać trochę niżej sufitu by minąć wieniec? Powiedz mi czemu służą te bodajże 2 profile C zamontowane nad stelażem? Pozdrawiam

Co do takich pytań to odsyłam do rozwiązań Łukasza, budujemy na podstawie jego doświadczenia i wskazówek Smile

http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-137.html

Pozdrawiam,
Monika i Robert

(09.10.2017, 15:53)DanielPZ napisał(a): [ -> ]Super robota. Masz może zdjęcia jak montowałeś  profile przy wieńcu. Proszę załącz również.
Pytanie czy fazowałeś płyty n-g na łączeniach ?

Profile przy wieńcu montowane były na kołki szybkiego montażu Smile zdjęć nie mam. 
Płyty były fazowane. Poza tym wszystko robiliśmu pierwszy raz z pomocą opisu zrobionego przez Łukasza na forum Smile
Pozdrawiamy