Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Konkurs na budowę domu (stan surowy otwarty z materiałem) o wartości 100 tys zł!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
(15.07.2017, 17:46)Urbańska napisał(a): [ -> ]
(13.07.2017, 22:33)Furgas napisał(a): [ -> ]Regulamin nie definiuje żadnych konkretnych i obiektywnych terminów realizacji budowy, więc teoretycznie możesz czekać z kupnem działki i uzyskaniem pozwolenia np. do 2030 roku...

Witam, Jesteśmy szczęściarzami z Kalisza. Wygraliśmy w firmie Łukasza poprzedni konkurs.W te chwili powstaje nasz dom. Bierzcie udział w nowym konkursie. Na pewno warto , Łukasz i jego ludzie to super fachowcy. Pozdrawiam z Kalisza Urbańska Honorata.

Witam.
Pani Honorato, Gratuluję wygranej! Z wypiekami na twarzy śledzimy budowę Waszego domku i cieszymy się z postępów! Z całą pewnością weźmiemy udział w konkursie, może się poszczęści a jak nie to i tak mamy szczęście że trafiliśmy na projekt Łukasza i dom tak czy siak powstanie Smile Pozdrawiam Smile
Prawie 90 potwierdzonych wpłat. Czekam jutro na brakujące wpłaty i umawiam termin u Panii notariusz Smile


Wyłączona pozycja w formularzu zamówienia projektu konkursowego o 00:27

Lista z potwierdzonymi wpłatami na ten moment. Myślę, że jutro przy pierwszym księgowaniu spokojnie pęknie setka.

http://budowlaniec3.nazwa.pl/dom/lista-sso-z-mater.html

Powodzenia każdemu z osobna Smile
No i poszło Smile    zdecydowanie szybciej niż planowałem, ale szybciej będzie trochę wolnego czasu po robocie Tongue
"widzimy się" w środę wieczorem na YT, FB no i rzecz jasna na forum.

Tak to będzie wyglądało w środę o 13-14.

Nie byłeś na mazurach? I na za dupiu Polski? To fajnie. Gołdap czeka Smile
A może istnieją jakieś przecieki dot. konkursu? Wink Trzeba się mocno nad sobą napracować, żeby doczekać do wieczora Big Grin
(26.07.2017, 15:13)Piotr1 napisał(a): [ -> ]A może istnieją jakieś przecieki dot. konkursu? Wink Trzeba się mocno nad sobą napracować, żeby doczekać do wieczora Big Grin
Łukasz wspominał coś w swoich odcinkach że osoba która wygra konkurs dowie się od razu o tym telefonicznie. Reszta dopiero z filmu na YT. Już chyba po losowaniu. Do mnie nie dzwonili Wink ale zawsze jest nadzieja.
(26.07.2017, 15:21)forsaken napisał(a): [ -> ]
(26.07.2017, 15:13)Piotr1 napisał(a): [ -> ]A może istnieją jakieś przecieki dot. konkursu? Wink Trzeba się mocno nad sobą napracować, żeby doczekać do wieczora Big Grin
Łukasz wspominał coś w swoich odcinkach że osoba która wygra konkurs dowie się od razu o tym telefonicznie. Reszta dopiero z filmu na YT. Już chyba po losowaniu. Do mnie nie dzwonili Wink ale zawsze jest nadzieja.

No właśnie do mnie coś dzwoniło, ale akurat kisiłem ogóry - więc zanim umyłem ręce i dobiegłem, to przestało. Numer nieznany, więc nie da się oddzwonić. Wot technika. I teraz człowiek drapie się po łypie o co tu chodzi. Gorzej, niż siedzieć okrakiem na płocie Big Grin No dobra. Ćwiczymy cierpliwość hehe...
Losowanie miało być koło 14,więc już się ktoś cieszy i ma super wakacje w przyszłym roku.
To pozostaje nam budowa własnymi rękamiWink zwycięzcy gratuluję!
a ja żałuję, że zamiast kupować mieszkanie nie wybudowałem się ... porównywalne pieniądze a komfort niesamowity .... achhh
zazdroszczę i gratuluje !!!
Stron: 1 2 3 4 5 6