Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Konkurs na budowę domu (stan surowy otwarty z materiałem) o wartości 100 tys zł!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Ja również gratuluję. Niestety trzeba będzie samemu budowac?
Ja tez się dorzucam do gratulacji. Pozazdrościć tylko oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa Smile
Stres niesamowity cały dzień. ..juz pewnie po wiec gratulacje dla zwycięzcy Smile
Smile Gratulacje dla Zwycięzcy. Smile
Gratulacje również Big Grin Smile
Nadzieja była, ale telefonu brak  Undecided Ale gratulacje lecą do zwyciezcy oczywicie,miło bylo brac udział w czyms takim wiec ciesze sie ze jakas tam cegiełke do czyjegos szczescia dolozyłem Big Grin
Moje najszczersze gratulacje dla zwycięzcy!!! Jak Pan Łukasz powiedział, że chciałby aby wygrał ktoś normalny, to wiedziałem, że mi się to nie uda! :-D
(26.07.2017, 20:38)vilgefortz napisał(a): [ -> ]Moje najszczersze gratulacje dla zwycięzcy!!! Jak Pan Łukasz powiedział, że chciałby aby wygrał ktoś normalny, to wiedziałem, że mi się to nie uda! :-D

Big Grin Big Grin Big Grin
Dorzucam się do gratulacji, choć sam w konkursie udział nie brałem, bo mój projekt domu za 150 kupiłem dawno.
Zastanawia mnie ile teraz projektów na naszej giełdzie się pojawi do odsprzedania?.
Jeszcze raz serdecznie gratuluje!!!
Również gratuluję.
Pytanie do osób biorących udział w konkursie.Dotarły już do Was projekty?Ja jeszcze nie mam.Zastanawiam się,czy Łukasz jeszcze nie wysłał,czy jakaś inna przeszkoda.
Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
Stron: 1 2 3 4 5 6