Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Ścianki działowe - w naszym wykonaniu :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Big Grin  to nasze wspólne dzieło i oby tak dalej nam szło  Big Grin

A jak będzie "połączona" sciana dzialowa z sufitem?
Planujemy zrobić podobnie jak Łukasz, ale to wyjdzie pewnie w "praniu"
http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thre...a%C5%82owe
Teoretycznie połączenie podwieszanego sufitu ze ścianą powinno wyglądać tak,że między płyta gk a ścianą daje się taśmę,która umożliwia pewne przesunięcia sufitu względem ścian.Jest to tak zwane połaczenie ślizgowe .Następnie gipsujemy i na koniec akryl.W takim przypadku,jak tu widzimy,że najpeirw jest sufit a 0óźniej ściany nie wiem jak to powinno być wykonane prawidłowo.Polecam zerknąc na kanał gips karton itd.Człowiek tam wszystko dokladnie tłumaczy tak jak Łukasz.
Ciąg dalszy naszej pracy przy ściankach działowych  Cool
Nareszczie wszystkie ścianki działowe już stoją zrobione na tip top  Big Grin

Oczywiście wejście na poddaze też juz jest  Smile
Dzisiaj odwiedziłem z rodzinką Monikę i Roberta na ich budowie i naprawdę domek na żywo robi wrażenie.Pomieszczenia są dużo większe niż na zdjęciach i naprawdę jest dużo miejsca.Polecam budowę dla nie zdecydowanych.I jeszcze raz dziękuję Monice i Robertowi za możliwość obejrzenia projektu na żywo.Pozdrawiam z całą rodzinką i powodzenia w dalszych pracach. Smile Smile Smile
witam ,czy jest możliwość obejrzenia domu to chyba najbliższy dom w budowie w mojej okolicy. pozdrawiam Artur 785544713
(28.08.2017, 16:20)Żelek88 napisał(a): [ -> ]witam ,czy jest możliwość obejrzenia domu to chyba najbliższy dom w budowie w mojej okolicy. pozdrawiam Artur 785544713

Tak, zapraszamy Monika 516193385