Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: OKNO NAROZNE / INSTALACJA SMART DOM / TARAS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
KOLEJNY POSTEP NA BUDOWIE. Poza tym juz sa skonczone tynki i hydraulicy zaczynaja prace ale nie ma foto...  Widac takze taras w trakcie pracy. teraz jest juz wymurowany z bloczka .
Robi wrażenie! Super okna, szczególnie narożne. A i widać dzięki temu jak powinno się wzmocnić konstrukcję przez dwa wylewane słupy w otoczeniu okna. Super. Gratuluję postępów (i zazdroszczę Smile

Mam pytanko o okna/rolety...
Widzę że narożne ma kasetę zewnętrzną, a pozostałe są w wewnętrznych roletach - można spytać o powód takiego wyboru montażu i o późniejszy sposób dostępu do kaset od wewnętrznej strony? Można poznać cenę okien wraz z roletami? Mają one moskitiery także?
Pozdrawiam!
Przecież dostęp do rolety zawsze jest w tym samym miejscu czyli pod kaseta jest rewizja.
(26.07.2017, 14:11)lukasz_zs napisał(a): [ -> ]Mam pytanko o okna/rolety...
Widzę że narożne ma kasetę zewnętrzną, a pozostałe są w wewnętrznych roletach - można spytać o powód takiego wyboru montażu i o późniejszy sposób dostępu do kaset od wewnętrznej strony? 
Niestety do okien narożnych nie da się zamontować rolet nadstawnych.
A cenę tego oka też chętnie poznam Smile
(26.07.2017, 14:32)marcinur napisał(a): [ -> ]
(26.07.2017, 14:11)lukasz_zs napisał(a): [ -> ]Mam pytanko o okna/rolety...
Widzę że narożne ma kasetę zewnętrzną, a pozostałe są w wewnętrznych roletach - można spytać o powód takiego wyboru montażu i o późniejszy sposób dostępu do kaset od wewnętrznej strony? 
Niestety do okien narożnych nie da się zamontować rolet nadstawnych.
A cenę tego oka też chętnie poznam Smile

do okien naroznych musza byc rolety zewnetrzne ze wzgledow czysto technicznych , poniewaz przy nadstawnych bylby konflikt ( kolizja ) 
Moskitier nie zakladam poniewaz mamy rekuperacje wiec okien i tak nie bedziemy otwierac a wiekszosc i tak sa fixy bez mozliwosci otwarcia. . jedyna to bedzie moskitiera " automatyczna " na taras
okna mamy 7 komorowe z ciepla ramka itp itd ( taka pasywna wersja dla ubogich ) wszystkie okna z silnikami , sterownikami do smart domu i cieplym montazem , rolatemi wyszly ok 15 tysiecy ale okna naprawde cieple . wspolczynnik calych okien ( nie szyb ) w okolicach 0,7 ( wiekszosc ponizej 0,7 )
A jesteś w stanie określić ile kosztowało samo okno narożne?
(26.07.2017, 14:47)marcinur napisał(a): [ -> ]A jesteś w stanie określić ile kosztowało samo okno narożne?

niestety nie ( przynajmniej na ta chwile ) ja wszystko kalkuluje tylko wzgledem cen ( kosztorysu ) na tym forum . Wszystko co kupuje musi miescic sie w kwocie z kosztorysu domuza150tyszlotych . mialem wycene za wszystko + majstry tu z okolicy mi to zamontowali. generalnie za okna z roletami ( bez montazu ) zaplacilem cos kolo 13 tysiecy + ok 2 tys zl za montaz ( jeszcze w tym byla doplata za mleczne szyby w 2 oknach ..Pytalem mojego majstra to mowi ( ale z pamieci ) ze cos ok 2500 zl z roletami i silnikami samo okno narozne
(26.07.2017, 15:02)artur1 napisał(a): [ -> ]
(26.07.2017, 14:47)marcinur napisał(a): [ -> ]A jesteś w stanie określić ile kosztowało samo okno narożne?

niestety nie ( przynajmniej na ta chwile ) ja wszystko kalkuluje tylko wzgledem cen ( kosztorysu ) na tym forum . Wszystko co kupuje musi miescic sie w kwocie z kosztorysu domuza150tyszlotych . mialem wycene za wszystko + majstry tu z okolicy mi to zamontowali. generalnie za okna z roletami ( bez montazu ) zaplacilem cos kolo 13 tysiecy + ok 2 tys zl za montaz ( jeszcze w tym byla doplata za mleczne szyby w 2 oknach .

Dzięki za wyjaśnienie! Czy Możesz dać namiar na producenta okien i firmę sprzedającą okna z tymi napędami? Powiem, że cena naprawdę dobra - jeśli mowa o takich przyzwoitych w parametrach oknach + rolety + napędy. Godne wzięcia kontaktu i skorzystania w przyszłości.
U mnie znajomy w Szczecinie okna sprowadzał z południa Polski do swojego domu taka była różnica w cenie między lokalnym rynkiem a ofertą "z Polski".
(26.07.2017, 15:11)lukasz_zs napisał(a): [ -> ]
(26.07.2017, 15:02)artur1 napisał(a): [ -> ]
(26.07.2017, 14:47)marcinur napisał(a): [ -> ]A jesteś w stanie określić ile kosztowało samo okno narożne?

niestety nie ( przynajmniej na ta chwile ) ja wszystko kalkuluje tylko wzgledem cen ( kosztorysu ) na tym forum . Wszystko co kupuje musi miescic sie w kwocie z kosztorysu domuza150tyszlotych . mialem wycene za wszystko + majstry tu z okolicy mi to zamontowali. generalnie za okna z roletami ( bez montazu ) zaplacilem cos kolo 13 tysiecy + ok 2 tys zl za montaz ( jeszcze w tym byla doplata za mleczne szyby w 2 oknach .

Dzięki za wyjaśnienie! Czy Możesz dać namiar na producenta okien i firmę sprzedającą okna z tymi napędami? Powiem, że cena naprawdę dobra - jeśli mowa o takich przyzwoitych w parametrach oknach + rolety + napędy. Godne wzięcia kontaktu i skorzystania w przyszłości.
U mnie znajomy w Szczecinie okna sprowadzał z południa Polski do swojego domu taka była różnica w cenie między lokalnym rynkiem a ofertą "z Polski".
mi te okna robili na ukrainie . ja mam pracownikow z ukrainy i to oni mi zalatwili bez rachunkow itp...w polsce takie okna kosztuja ok 21-23 tysiecy bez montazu
(26.07.2017, 15:16)artur1 napisał(a): [ -> ]
(26.07.2017, 15:11)lukasz_zs napisał(a): [ -> ]
(26.07.2017, 15:02)artur1 napisał(a): [ -> ]
(26.07.2017, 14:47)marcinur napisał(a): [ -> ]A jesteś w stanie określić ile kosztowało samo okno narożne?

niestety nie ( przynajmniej na ta chwile ) ja wszystko kalkuluje tylko wzgledem cen ( kosztorysu ) na tym forum . Wszystko co kupuje musi miescic sie w kwocie z kosztorysu domuza150tyszlotych . mialem wycene za wszystko + majstry tu z okolicy mi to zamontowali. generalnie za okna z roletami ( bez montazu ) zaplacilem cos kolo 13 tysiecy + ok 2 tys zl za montaz ( jeszcze w tym byla doplata za mleczne szyby w 2 oknach .

Dzięki za wyjaśnienie! Czy Możesz dać namiar na producenta okien i firmę sprzedającą okna z tymi napędami? Powiem, że cena naprawdę dobra - jeśli mowa o takich przyzwoitych w parametrach oknach + rolety + napędy. Godne wzięcia kontaktu i skorzystania w przyszłości.
U mnie znajomy w Szczecinie okna sprowadzał z południa Polski do swojego domu taka była różnica w cenie między lokalnym rynkiem a ofertą "z Polski".
mi te okna robili na ukrainie . ja mam pracownikow z ukrainy i to oni mi zalatwili bez rachunkow itp...w polsce takie okna kosztuja ok 21-23 tysiecy bez montażu


To wiele tłumaczy.... zbyt atrakcyjna była ta cena za same okna i to z roletami i napędami. Dzięki, pozdrawiam.
Stron: 1 2