Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Mamy zwycięzcę w konkursie. Orzysz na mazurach. FullHD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Pięknie, moje gratulacje
Gratulacje,, potrafie sobie wyobrazic co kolega czuje., znam to uczucie
Dziękujemy wszystkim. Jesteśmy​ tą szczęśliwą rodziną. Zapraszamy na Mazury do Orzysza do wojskowej stolicy Polski . Niesamowite uczucie , jednak marzenia się spełniają, jesteśmy bardzo szczęśliwi​. Dzięki Tobie Łukaszu możemy zrealizować swoje marzenia. Dziękujemy i
Pozdrawiamy.
No to gratuluję, będzie się działo na tych Mazurach. Myślę że do tego czasu i ekipa się zwiększy ?
Gratki Smile
Gratulujemy wygranej.
Kurde, tak jak wszyscy liczyliśmy że może jednak tym razem to do nas uśmiechnie się szczęście. Nie udało się choć szanse były duże..
Pozdrawiamy
Ja również przyłączam się do gratulacji.
(26.07.2017, 21:33)sawik14 napisał(a): [ -> ]Dziękujemy wszystkim. Jesteśmy tą szczęśliwą rodziną. Zapraszamy na Mazury do Orzysza do wojskowej stolicy Polski . Niesamowite uczucie , jednak marzenia się spełniają, jesteśmy bardzo szczęśliwi. Dzięki Tobie Łukaszu możemy zrealizować swoje marzenia. Dziękujemy  i
Pozdrawiamy.

A jednak zgodnie z nadzieją Pana Łukasza wygrała normalna rodzina, która zyska dzięki temu fajny start w kolejnym etapie rodzinnego życia. Pogratulować! A Panu Łukaszowi ukłon za takie podejście, biznes to jedno, ale to co Pan robi ma ze wszech miar znacznie większy wymiar i za to w imieniu pewnie nie tylko swoim dzięki! Szkoda że trzeba czekać na Pana aż 2 lata... Pozdrowienia!
Gratulacje
Super sprawa. Gratulacje!!! Ruciane-Nida pozdrawia Orzysz. Do zobaczenia na budowie w 2018r
Stron: 1 2 3