Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Papierologia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(25.02.2018, 22:49)Sajmonu32 napisał(a): [ -> ]szkice, wymiary elementów budynku w wersji podstawowej

Wymiary w wersji podstawowej i lustrzane odbicie są identyczne Wink
Utrudnienie polega na tym, że musisz czytać projekt przy użyciu lusterka...
A nie wymieniasz projektu? Czy ten już został użyty
(26.02.2018, 00:09)Michał G. napisał(a): [ -> ]
(25.02.2018, 22:49)Sajmonu32 napisał(a): [ -> ]szkice, wymiary elementów budynku w wersji podstawowej

Wymiary w wersji podstawowej i lustrzane odbicie są identyczne Wink
Utrudnienie polega na tym, że musisz czytać projekt przy użyciu lusterka...

wiem że wymiary są identyczne przecież to ten sam budynek , chodzi o uniknięcie błędów i zastanawiania się aby zawsze wszystko odwracać w projekcie jest mierzyć od prawej a ty musisz mierzyć od lewej. Przyjdzie jakiś majster, mnie nie będzie na budowie i żeby się nie pomylił. A po za tym jak jest możliwość to człowiek zawsze chce aby było łatwiej i czytelniej.

(26.02.2018, 07:19)maciej87 napisał(a): [ -> ]A nie wymieniasz projektu? Czy ten już został użyty

Niestety nawet nie wiem czy jest taka możliwość na żadną wysłaną wiadomość do ŁUKASZA nie dostałem odpowiedzi.
Witam. Wiem że wcześniej była taka możliwość aby wymienić czysty projekt na dowolną wersję. Czy próbowałeś zwyczajnie zadzwonić do Łukasza? Nie ma co kombinować z odwracaniem projektu idt. to jest ważne aby wszystko było czytelne bo i przy zwykłej wersji zdarzają się pomyłki podczas budowy. Pozdrawiam
Jeśli projekt jest nieużywany ( niewypełniony) to jest taka możliwość. Zadzwoń do Łukasza i na pewno się dogadacie. Pozdrawiam
co jesli mam w warunkach zabudowy szerokosc elewacji frontowej 10m z tolerancja 20pro, natomiast projekt Lukasza ma 1260.
Czy jest mozliwosc zmiany tych warunkow czy to musi tak zostac. Dodam ze dzialka ma szerokosc ok 35 metrow
Warunki już są prawomocne? Można wystąpić o zmianę warunków zabudowy ( czasochłonne).
raczej napewno tak dzialka ma decyzje o zabudowie z roku 2004 ale jest szansa na zmiane w urzedzie gminy, wyczytalem wlasnie jedynie to czas oczekiwania ok 3 mcy,
(26.02.2018, 12:49)maciej87 napisał(a): [ -> ]Jeśli projekt jest nieużywany ( niewypełniony) to jest taka możliwość. Zadzwoń do Łukasza i na pewno się dogadacie. Pozdrawiam

Dokładnie, ja miałem projekt wymieniany z wersji lustrzanej na podstawową - końcem listopada.
Czas zależny od gminy. U nas było to 5 miesięcy a w trakcie jeszcze chcieli nam wcisnąć inne warunki zabudowy
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9