Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Powiekszony dom - podjal sie ktos wyzwania ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam Was.

Chcialbym wybudowac dom z projektu, jednak chcialbym go troszke powiekszyc, mniej wiecej do okolo 120m2.

Teraz pytanie do Lukasza lub innych uzytkownikow. Czy ktos podjal sie takiej zmiany, czy jest to realne zachowujac obecna forme zabudowy jak i dachu ?
To nie lepiej zrobić projekt indywidualny albo kupić inny? Każdy rysunek będzie do wymiany wszystko do przeliczenia itd
Hej. Tak, dom, który zaczynamy lada tydzień jest powiększony właśnie.
Jeśli jednak myślisz o powiększeniu przed zakupem projektu proponuję kupić z jakiegoś biura już dopasowany do Twoich potrzeb Smile
Pozdro
Łukasz to chyba zależy co oni chcą zmieniać.
My dodaliśmy tylko metry do salonu i kuchni reszta jest bez zmian.
Ja buduję dom z projektu indywidualnego. Projekt oparty na zasadach domu za 150tys
(31.08.2017, 18:58)ziembol007 napisał(a): [ -> ]Ja buduję dom z projektu indywidualnego. Projekt oparty na zasadach domu za 150tys

To może pokaż rzut pomieszczeń.
Rzut pomieszczeń.
Tak dokladnie chodzi o powiekszenie kuchni i salonu , lekkie przestawienie spizarni i zrobienie na scianie w sypialni miejsca na szafe (zabudowana)oraz kosmettcznie zmiana okien na wieksze.
Zmiana okien nie ma znaczenia. Zwiększenie kubatury już ma duże znaczenie (zmiana istotna)
Indywidualny projekt to pewnie koszt 10 tys zl ?
A zmiana obecnego projektu ?

Przegladam inne projekty, wszystkie niemal maja strop zalewany a ja nie zamierzam miec pietra uzytkowego.
Stron: 1 2 3