Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Budowa Piwoda Powiat Jarosławski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zaczęliśmy budowe w sierpniu teraz czekamy na dach 12 września wiązary.
Budujemy systemem zleconym do SSO pozniej trochę zleconym trochę sami 
kilka zdjęć jak będzie czas  zrobimy więćej
Pozdrawiamy
Byłem i widziałem - fajna robota Smile
Oprócz tego co konsultowałem z Asią na prv zaciekawiły mnie nadproża z ceramiki. Czy taki montaż jest poprawny? Daje się tam zbrojenie?
(11.09.2017, 19:46)marcinur napisał(a): [ -> ]Byłem i widziałem - fajna robota Smile
Oprócz tego co konsultowałem z Asią na prv zaciekawiły mnie nadproża z ceramiki. Czy taki montaż jest poprawny? Daje się tam zbrojenie?

To sa gotowe systemowe nadproza montaz jak najbardziej prawidlowy... ksztaltki ceramiczne zbrojone i zalane betonem
mnie interesuje nadproze, w oknach, zakładam ze nie bedzie rolet i mieliscie dylemat co zrobic, wyllaliscie razem z wiencem taką opuszczona cześć wienca, mozna poprosci o detale tego wienca jak jest zrobione??
Wydaje sie byc ciekawy patent
Witam. Czy można wiedzieć w jakiej kwocie zamkniecie SSO / materiały + robocizna / ? Pozdrawiam
(13.09.2017, 09:18)wesolowski napisał(a): [ -> ]mnie interesuje nadproze, w oknach, zakładam ze nie bedzie rolet i mieliscie dylemat co zrobic, wyllaliscie razem z wiencem taką opuszczona cześć wienca, mozna poprosci o detale tego wienca jak jest zrobione??
Wydaje sie byc ciekawy patent

Witam 
będziemy mieć rolet zewnętrzne. tylko wybraliśmy inne. nie będą montowane razem z oknem i otwór nie jest zostawiony na rolety i okno. 
Będziemy mięć rolety osobno okno osobno. skrzynka rolety będzie umieszczona tam gdzie widać styropian nad oknami.

Pozdrawiam

15.09.2017 przyjechały wiązary ,chłopaki uporali się z montażem w jeden dzień polecam firmę SAWE z Niechobrza

a 22.09.2017 już zadeskowany i przykryty dach czekamy na pogode żeby połozyć blachę . Smile
Łukasz dzięki Ci za  ten projekt spełniamy marzenia Smile

(25.09.2017, 08:36)JoasiaiMarek napisał(a): [ -> ]
(13.09.2017, 09:18)wesolowski napisał(a): [ -> ]mnie interesuje nadproze, w oknach, zakładam ze nie bedzie rolet i mieliscie dylemat co zrobic, wyllaliscie razem z wiencem taką opuszczona cześć wienca, mozna poprosci o detale tego wienca jak jest zrobione??
Wydaje sie byc ciekawy patent

Witam 
będziemy mieć rolet zewnętrzne. tylko wybraliśmy inne. nie będą montowane razem z oknem i otwór nie jest zostawiony na rolety i okno. 
Będziemy mięć rolety osobno okno osobno. skrzynka rolety będzie umieszczona tam gdzie widać styropian nad oknami.

Pozdrawiam

15.09.2017 przyjechały wiązary ,chłopaki uporali się z montażem w jeden dzień polecam firmę SAWE z Niechobrza

a 22.09.2017 już zadeskowany i przykryty dach czekamy na pogode żeby połozyć blachę .wybralismy na pokrycie dachu blachodachówkę a nie dachówkę tak jak jest w projekcie.przez co wiązary są troszkę innej wytrzymałości bo blacha jest lżejsza Smile
Łukasz dzięki Ci za  ten projekt spełniamy marzenia Smile
CZyli rolety bedziesz mieć NATYNKOWE ???
nad oknami jest wstawione nadproże czy opuszczony wieniec robi za nadproże?
była papa na deskowaniu bo nie widać na zdjęciu... czy pełne deskowanie i blachodachówka?
ile za wiązary?
(25.09.2017, 12:49)aarek1404 napisał(a): [ -> ]CZyli rolety bedziesz mieć NATYNKOWE ???

Rolety są:

1. nadstawne - montowane razem nad rama okienna w otworze
2. podtynkowe - kaseta przykrywa jest warstwa elewacji, montowane "na okno"
3. zewnetrzne - to wiadomo
(25.09.2017, 13:23)tarkins napisał(a): [ -> ]
(25.09.2017, 12:49)aarek1404 napisał(a): [ -> ]CZyli rolety bedziesz mieć NATYNKOWE ???

Rolety są:

1. nadstawne - montowane razem nad rama okienna w otworze
2. podtynkowe - kaseta przykrywa jest warstwa elewacji, montowane "na okno"
3. zewnetrzne - to wiadomo

rolety będziemy mieć nr. 2 podtynkowe , przepraszam jeśli pisze niezrozumiale ale nie do końca się znam na budownictwie i nie umię ująć tego w fachowym słownictwie Smile

(25.09.2017, 12:49)aarek1404 napisał(a): [ -> ]CZyli rolety bedziesz mieć NATYNKOWE ???
nad oknami jest wstawione nadproże czy opuszczony wieniec robi za nadproże?
była papa na deskowaniu bo nie widać na zdjęciu... czy pełne deskowanie i blachodachówka?
ile za wiązary?

 rolety będziemy mieć podtynkowe
wieniec jest zalany razem z nadprożami w całości 
nie wiem za bardzo o co chodzi czy była papa na deskowaniu ?? 
za wiązary około 13 tyś + transport, montaż i dźwig jakięś 5 tyś około

(25.09.2017, 13:23)tarkins napisał(a): [ -> ]
(25.09.2017, 12:49)aarek1404 napisał(a): [ -> ]CZyli rolety bedziesz mieć NATYNKOWE ???

Rolety są:

1. nadstawne - montowane razem nad rama okienna w otworze
2. podtynkowe - kaseta przykrywa jest warstwa elewacji, montowane "na okno"
3. zewnetrzne - to wiadomo

rolety będziemy montować osobno w miejsce gdzie jest biała część styropianu. skrzynka ma jakieś 15 cm ocieplenie budynku 15 cm czyli będą równo z elewacją .
Bedzie tez roleta w oknie balkonowym?

Dowiedz sie dokladnie bo u mnie skrzynka z racji dlugosci rolety na 18 cm i wtedu 15 cm styropianem nie przykryjesz.


Ja dlatego bylem zmuszony ocieplic dom 20cm styropianem
Stron: 1 2