Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Dziennik Budowy - Bartosze k/Ełku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
6-7 warstw bloczka w jeden dzień?
Spore tempo.
I to wszystko jednoosobowo?

Tak patrzę na zdjęcia...
Wiem, że pierwszą warstwę bloczka kładzie się na zaprawę, ale nie kojarzę, żebym u innych użytkowników widział też spoiny pionowe pierwszej warstwy na zaprawę...
A może nie zwracałem na to wcześniej uwagi...
(13.03.2018, 10:28)Michał G. napisał(a): [ -> ]6-7 warstw bloczka w jeden dzień?
Spore tempo.
I to wszystko jednoosobowo?

Tak patrzę na zdjęcia...
Wiem, że pierwszą warstwę bloczka kładzie się na zaprawę, ale nie kojarzę, żebym u innych użytkowników widział też spoiny pionowe pierwszej warstwy na klej...
A może nie zwracałem na to wcześniej uwagi...

Witam
Jak wcześniej napisałem zdrowie nie pozwoliło i musiałem ściany i wieniec zlecić firmie. Fakt tępo mieli niezłe, ale cztery osoby robią robotę.
A spoiny pionowe już gdzieś widziałem , że tak robią. pozdr
..kolejny dzień... zaczyna wszystko płynąć wokoło... horror

koniec murowania... 3 dzień
szalowanie wieńca ... 4 dzień
Idziesz Kolego na rekord !!!!  Smile  Gratuluję i pozdrawiam !
Witam

Widzę, że zastosowali Państwo nadproża prefabrykowane od YTONGA. Mama pytanie. Będą Państwo montować rolety zewnętrzne? Jeżeli tak to w jaki sposób planują Państwo zaizolować przestrzeń pomiędzy skrzynką rolety a nadprożem? Ze zdjęć wynika że nadproże jest zlicowane ze ścianą.

Pozdrawiam
Okna będą powiększone względem wymiaru w planie? Widzę na zdjęciach, że nie zastosowałeś plandeki na zimę? Nic się nie stało z płytą?
Ile poszło Ci sztuk ytonga?
(15.03.2018, 17:45)inzynier1987 napisał(a): [ -> ]Witam

Widzę, że zastosowali Państwo nadproża prefabrykowane od YTONGA. Mama pytanie. Będą Państwo montować rolety zewnętrzne? Jeżeli tak to w jaki sposób planują Państwo zaizolować przestrzeń pomiędzy skrzynką rolety a nadprożem? Ze zdjęć wynika że nadproże jest zlicowane ze ścianą.

Pozdrawiam

Też się przyłączam do pytania. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
(15.03.2018, 17:45)inzynier1987 napisał(a): [ -> ]Witam

Widzę, że zastosowali Państwo nadproża prefabrykowane od YTONGA. Mama pytanie. Będą Państwo montować rolety zewnętrzne? Jeżeli tak to w jaki sposób planują Państwo zaizolować przestrzeń pomiędzy skrzynką rolety a nadprożem? Ze zdjęć wynika że nadproże jest zlicowane ze ścianą.

Pozdrawiam

Nie, nie będzie rolet, planujemy okiennice aluminiowe zastosować.

(16.03.2018, 02:44)Lubin napisał(a): [ -> ]Ile poszło Ci sztuk ytonga?

Zamówione było 18 palet. z tego co pamiętam 42 szt chyba na palecie. Zostało 1,5 palety około. Tak, że spokojnie 17 starczy.

(15.03.2018, 19:41)retronora napisał(a): [ -> ]Okna będą powiększone względem wymiaru w planie? Widzę na zdjęciach, że nie zastosowałeś plandeki na zimę? Nic się nie stało z płytą?

Okno w jadalni 1,5 i drzwi balkonowe/tarasowe zmienione na 2 metrowe. Plandeki nie dawałem. nic się nie stało z płyta ani ze styropianem. Wszystko szczelnie było zapiankowane tak że nie było żadnej możliwości dostania się wody opadowej między styropian a ścianę.

Wieniec wylany... na początek kwietnia mają przyjechać wiązary
wieniec rozszalowany.. wiązary umówione na pierwszy tydzień kwietnia tuż po świętach... i jazda na dach
Stron: 1 2 3 4 5