Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Budowa domu Łęg Tarnowski (Tarnów Małopolska)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
A ja stwierdziłem że pujda pod wylewką nic tam itak się nie podzieje a po co mam na to patrzeć

sierzant

U mnie będzie to zabudowane, więc też nie będzie widać.
Wczorajsze 4h pracy komin już widać za murów ciężkie te pustaki masakra jakiś 60-80kg jeszcze trochę namokniete ponieważ ciągle pada

Tak na marginesie dziś byłem u klienta który ma zrobione Gwc na powietrze z wymienniki ciepła 
+ dodatkowo zamontowane razem z nagrzewnicą niewiem jak się to dokładnie nazywa ale ma rurki zakopane w ziemi a w środku glikol sterowanie każdego pomieszczenia osobno, grzanie CO z solarami i + grzałki elek ogrzewa to zbiornik 1000 l ciepła woda + sterowanie podłogowe na stały dom. Elektryczno-elektronicznie popierdzielone wszystko niewiem czy ktoś zrozumie co miałem na myśli ale sam nie czaje do tej pory. Jutro będę to postaram się zrobić kilka zdjęć więcej
A to więcej zdjęć tej kotłowni
3 kolejne dni i pływam po deszczu wolałem już z 200l wodny , można powiedzieć że jeśli woda stoi w domu czuli izolacja spelnia swoje zadanie nie przepuszcza nizej wiec wody automatycznie przybywa. Niestety ktoś to musi trochę zebrać nawet wejść się nie da
Trzeba było zostawić w progu lub na tarasie ze 2 puste miejsca na bloczki  haha Smile
Ja miałem to samo, jak były ulewy!
Nawet 4 cm wody stało.
O tyle miałem prościej, że nie mam działówek.

Wyjąłem jedną zaślepkę od kanalizy i woda zeszła w dużej części. Resztę "zagoniłem" miotłą do odpływu.
 Układ się zapełnił, ale pomału zeszło.

Teraz są upały, glina dookoła domu sucha. A tam, gdzie wylot kanalizy - oczko wodne Tongue

Z działówkami wstrzymuję się. Zrobię gdy już będzie dach.
nie możesz tego kanalizom puścić tylko wiaderkami nosisz?
Pomysł macie dobry Ale tam gdzie kanalizacja mam jeszcze pystaki i pape w progach wiec woda nie przeplywa, a duża część wody niestety właśnie wypily pustaki , ciężkie jak nie wiem. Dlatego postanowilem murować ceramika , na niektórych pustakach pianowych zrobił się czarny nalot i to minie zaczęło martwić, tę pustaki porozstawiłem by przeschły
Było by fajnej ale dziś ciepełko więc momętalnie sucho
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30