Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Budowa domu Łęg Tarnowski (Tarnów Małopolska)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
(22.01.2018, 18:49)enter17 napisał(a): [ -> ]Burkietowicz 21600 brutto w tym łaty i kontrłaty i okap wydłużony o 10 cm. Największy producent wiązarów w Polsce nie mających sobie równych jeśli chodzi o jakość i profesjonalizm.  Cena ustalona była kilka miesięcy temu, z tego co wiem poszła w górę od nowego roku.

wow to spora różnica Fraczkowi policzyli ponad 7 tys. więcej chyba się słabo targował Big Grin.
(23.01.2018, 18:42)kabak napisał(a): [ -> ]
(22.01.2018, 18:49)enter17 napisał(a): [ -> ]Burkietowicz 21600 brutto w tym łaty i kontrłaty i okap wydłużony o 10 cm. Największy producent wiązarów w Polsce nie mających sobie równych jeśli chodzi o jakość i profesjonalizm.  Cena ustalona była kilka miesięcy temu, z tego co wiem poszła w górę od nowego roku.

wow to spora różnica Fraczkowi policzyli ponad 7 tys. więcej chyba się słabo targował Big Grin.

Przeczytaj dokładnie test, który wrzucileś do tego dochodzi mi ganeczek pewnie z 3-4 tys trzeba doliczyć i też masz rację nie targowalem się bo na dobrą sprawę jeszcze nie zamawiałem szukam dobrych ofert z 16 wybiorę z 5
Co potrzeba do złożenia takiego zapytania?
Podajesz wymiary budynku, rodzaj dachu (2 czy 4-spadowy), kąt dachu?
Czy jakieś dokładniejsze dane?
- szerokość i rodzaj okapu (prosty/ opadający)
- czy chcesz pomieszczenie

Czy trzeba przedstawić jakąś dokumentację do takiego zapytania?
(24.01.2018, 10:51)Michał G. napisał(a): [ -> ]Co potrzeba do złożenia takiego zapytania?
Podajesz wymiary budynku, rodzaj dachu (2 czy 4-spadowy), kąt dachu?
Czy jakieś dokładniejsze dane?
- szerokość i rodzaj okapu (prosty/ opadający)
- czy chcesz pomieszczenie

Czy trzeba przedstawić jakąś dokumentację do takiego zapytania?
W sumie to nie wiele napisałem krótkiego e-maila dołączyłem zdjęcia rzutów parteru kominów w moim przypadku ganku jakie są przewidziane ocieplenia te z tabelek projektu. Napisałem ze zależny mi na jak największym stryszku i poleciało zdjęcia muszą byś widoczne i czytelne.
Jeśli ktoś myśli o zamawianiu wiązarów proszę o kontakt może zrobimy zamówienie zbiorowe.
(24.01.2018, 13:42)fraczek84 napisał(a): [ -> ]
(24.01.2018, 10:51)Michał G. napisał(a): [ -> ]Co potrzeba do złożenia takiego zapytania?
Podajesz wymiary budynku, rodzaj dachu (2 czy 4-spadowy), kąt dachu?
Czy jakieś dokładniejsze dane?
- szerokość i rodzaj okapu (prosty/ opadający)
- czy chcesz pomieszczenie

Czy trzeba przedstawić jakąś dokumentację do takiego zapytania?
W sumie to nie wiele napisałem krótkiego e-maila dołączyłem zdjęcia rzutów parteru kominów w moim przypadku ganku jakie są przewidziane ocieplenia te z tabelek projektu. Napisałem ze zależny mi na jak największym stryszku i poleciało zdjęcia muszą byś widoczne i czytelne.
Jeśli ktoś myśli o zamawianiu wiązarów proszę o kontakt może zrobimy zamówienie zbiorowe.

Pomysł dobry ale obawiam się , że rozrzut lokalizacji jest tak duży, ze nic nie wyjdzie z takiego zamówienia.
(24.01.2018, 15:36)DanielPZ napisał(a): [ -> ]
(24.01.2018, 13:42)fraczek84 napisał(a): [ -> ]
(24.01.2018, 10:51)Michał G. napisał(a): [ -> ]Co potrzeba do złożenia takiego zapytania?
Podajesz wymiary budynku, rodzaj dachu (2 czy 4-spadowy), kąt dachu?
Czy jakieś dokładniejsze dane?
- szerokość i rodzaj okapu (prosty/ opadający)
- czy chcesz pomieszczenie

Czy trzeba przedstawić jakąś dokumentację do takiego zapytania?
W sumie to nie wiele napisałem krótkiego e-maila dołączyłem zdjęcia rzutów parteru kominów w moim przypadku ganku jakie są przewidziane ocieplenia te z tabelek projektu. Napisałem ze zależny mi na jak największym stryszku i poleciało zdjęcia muszą byś widoczne i czytelne.
Jeśli ktoś myśli o zamawianiu wiązarów proszę o kontakt może zrobimy zamówienie zbiorowe.

Pomysł dobry ale obawiam się , że rozrzut lokalizacji jest tak duży, ze nic nie wyjdzie z takiego zamówienia.

nie koniecznie wiem że w najbliższym czasie 5 osób ma zamiar wybudować dom z tego projektu w obrębie +40 km ode mnie pozdrawiam wszystkich
po 3 tygodniach końcu się doczekałem na styropian, oczywiście trzeba domalować to co nie dokończyłem
Super fotki. Już się nie mogę doczekać dalszej relacji Smile Ile wiaderek dysperbitu Ci poszło na pomalowanie fundamentów?
dziękuje w tej chwili mam chwilowy przestój, ponieważ pracuje jeśli się uda w sobotę 3,02 to będę zasypywał fundament bać tydzień później to wrzucę kolejne fotki.co do dysperbitu to 3 wiaderka 100 zł zapłacone styropian 7,5m3 została 1 płyta siatkę dawałam 2 razy by uchronić przed gryzoniami zastanawiam się czy nie pomalować czymś jeszcze tego kleju przed zasypaniem. za materiały jeszcze nie płaciłem
Odkopywalem kiedys taka izolacje zazbrojona siatka/klej i bez malowania i foli kubelkowej to niewiele z tego zostaje
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30