Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: DZIEŃ 7-20 Ściany fundamentowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
A i @Michał G- pytanie mam jeszcze o listwy folii kubełkowej - nie zaczęły Ci się one z czasem wyginać, falować od słonka?
Na fb jest grupa i więcej budujących niż na forum tylko mało kto się chwali swoimi pracami. Ponad 1000 członków i tylko kilka osób dzieli się swoją robota a reszta podgląd na sępa.
(13.11.2018, 22:56)retronora napisał(a): [ -> ]A i @Michał G- pytanie mam jeszcze o listwy folii kubełkowej - nie zaczęły Ci się one z czasem wyginać, falować od słonka?

Powyginały się po kilku dniach. Zgłosiłem reklamacje. Wina uznana. Teraz negocjujemy w sprawie rozwiązania problemu. Oferują mi nowe (których nie chce mi się montować, bo pewnie będzie to samo).

@DominikKark witamy Wink
Fajnie gdyby więcej osób się ujawniło, pisało posty, zadawało pytania.
(13.11.2018, 23:20)Michał G. napisał(a): [ -> ]
(13.11.2018, 22:56)retronora napisał(a): [ -> ]A i @Michał G- pytanie mam jeszcze o listwy folii kubełkowej - nie zaczęły Ci się one z czasem wyginać, falować od słonka?

Powyginały się po kilku dniach. Zgłosiłem reklamacje. Wina uznana. Teraz negocjujemy w sprawie rozwiązania problemu. Oferują mi nowe (których nie chce mi się montować, bo pewnie będzie to samo).

@DominikKark witamy Wink
Fajnie gdyby więcej osób się ujawniło, pisało posty, zadawało pytania.

Hej.
Tez mam te listwy. Powyginały się stasznie.
Ja kupowałam na all... i sprzedawca twierdzil,
Że do tej pory reklamacji nie miał.
Kasę zwrocił za listwy od razu bez odsyłania listew
Hejka.
Szkoda Lubin, że usunąłeś, ja obserwowałem Sad Michał tylko Ty nie usuwaj, bo jesteś dla mnie kopalnią wiedzy i motywatorem, że się da.
Ja nie wstawiam z budowy, bo zaczynam na wiosnę dopiero.
Trzymam za Was kciuki.
Pozdrawiam
(14.11.2018, 15:07)kielsis napisał(a): [ -> ]Michał tylko Ty nie usuwaj, bo jesteś dla mnie kopalnią wiedzy i motywatorem, że się da.

Dzięki! Smile
Mi zaimponował Radzio. Wystartował troszkę za mną, ale szybko mnie wyprzedził. I chyba wszystko robi sam. Nie wiem, jak znajduje na to czas Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6