Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Poszukuję ekipy / okolice Serocka /start 2020
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,

Poszukuje "allrouder" specjalistow, ktorzy wybuduja mi dom według projektu "domza150tys." Pana Łukasza.

Szczegoly.
rodzaj: SSO
start: polowa 2020 albo wczesniej.
lokalizacja: okolice Serocka, zalew Zegrzyński.
przebieg budowy: normalny bez cisinienia.
motywacja: za bardzo dobre wykonie premia.

Pozdrawiam,
D.

PS: jak moge kupic projekt domza150tysiecy.pl
Na głównej stronie jest zakładka "Kup projekt".
Aktualna cena to 1949 zł.

http://www.domza150tysiecy.pl/www/kup-projekt/

Łukasz organizował sporo akcji, podczas których można było kupić projekt taniej.
Coś mi się kojarzy, że gdzieś wspominał, że cena już jest stała i taniej nie będzie, ale jak masz czas, to możesz poczekać, lub napisać do Łukasza PRIV w tej sprawie Wink
(08.05.2018, 12:04)Dante napisał(a): [ -> ]Witam,

Poszukuje "allrouder" specjalistow, ktorzy wybuduja mi dom według projektu "domza150tys." Pana Łukasza.

Szczegoly.
rodzaj: SSO
start: polowa 2020 albo wczesniej.
lokalizacja: okolice Serocka, zalew Zegrzyński.
przebieg budowy: normalny bez cisinienia.
motywacja: za bardzo dobre wykonie premia.

Pozdrawiam,
D.

PS: jak moge kupic projekt domza150tysiecy.pl

Witam. Na stronie głównej "Domza150tysięcy..." kliknij Kup projekt i wypełnij formularz Smile
(08.05.2018, 14:04)Michał G. napisał(a): [ -> ]Łukasz organizował sporo akcji, podczas których można było kupić projekt taniej.

Jak ktoś ma ciśnienie na oszczędności i ma czas to widzę, że od czasu do czasu pojawia się na sprzedaż projekt na olx-ie w niższych pieniądzach od osób, które się rozmyśliły, zmieniły zdanie itp.
Cena jest ok.
--------------------------
Korrektura:

Ekipa budowlana plus kierownik budowy.
rodzaj domu: ... POD KLUCZ
(08.05.2018, 17:12)retronora napisał(a): [ -> ]
(08.05.2018, 14:04)Michał G. napisał(a): [ -> ]Łukasz organizował sporo akcji, podczas których można było kupić projekt taniej.

Jak ktoś ma ciśnienie na oszczędności i ma czas to widzę, że od czasu do czasu pojawia się na sprzedaż projekt na olx-ie w niższych pieniądzach od osób, które się rozmyśliły, zmieniły zdanie itp
kolega ma rację. aktualnie widzę, że jest jeden projekt w odbiciu lustrzanym na sprzedaż na olx-ie. wystarczy wpisać domza150tys.
Znalazlem, dzieki za info ale oglosznie juz jest nieaktulane ... gosc "zapomnial" usunac oglosznie.
Dzisiaj na grillu wypije piwo na Wasza pomyslosc Idea

Mam pytnie:
jezeli dojde do przekonania, ze odbicie lustrzane nie bedzie optymalnym rozwiazaniem to czy budowa domu bez odbicia lustrzanego będzie istotnym odstępstwem od zatwierdzonego projektu budowlanego "domza150tys."?
Nie będzie.Najlepiej przekonwertować na etapie adaptacji ale można tez w trakcie budowy.
Czy istnieje tez taki projekt z garazem?

Poszukuje tez 2-3 specjalistow, ktorzy wybuduja mi dom.
Łukasz mówił, że nie zrobił takiego projektu i nie zrobi, bo to się mija z jego idea - to już nie będzie dam za150, tylko proporcjonalnie droższy.

Możesz garaż doprojektować na etapie adaptacji - tak jak zrobiło już kilka osób na forum.
Stron: 1 2