Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Warunki zabudowy - prośba o pomoc
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam
Czy przy takich warunkach zabudowy bez problemu mogę skorzystać z projektu ?? Bo zastanawiam się nad kupnem działki ale będziemy budować z projektu domZa150 tys



https://drive.google.com/file/d/0B0NVTgd...sp=sharing

działka ma 24 na 36 metrów dłuższy bok przynależy do drogi wewnętrznej
Heja.

Garaż w bryle budynku i kąt nachylenia dachu na starcie eliminują go do w/w warunków.
I jeśli mimo tego chcesz w to iść jak dziesiątki innych osób to tylko wtedy jak znajdziesz normalnego uczciwego projektanta adaptującego, który zrobi adaptacje wraz z doprojektowaniem garażu w normalnej cenie.
Jeśli jednak takiego nie znajdziesz to poświęć trochę czasu i kup od razu projekt, który spełnia Twoje oczekiwania i będzie pasował do warunków, to będzie najtańsza opcja (pod warunkiem nie wprowadzania żadnych zmian istotnych w projekcie)

Trzym się i powodzenia Smile
dzięki Smile będziemy coś kombinować Smile
Sam występowales o te warunki czy są to warunki właściciela działki która jesteś zainteresowany? Jeśli sam to spróbuj się jeszcze odwołac masz na to 7 dni od momentu otrzymania decyzji
To wygląda że są warunki na kilka działek który mu pokazał sprzedający ( miałem identyczną sytuację). Jeśli wystąpisz o swoje warunki to jest bardzo duża szansa że dostaniesz takie aby zbudować ten dom. Może jedynie kąt dachu będziesz musiał zmienić.
Tak jak pisze Maciej warunki wydane dla sprzedającego działki
My tez tak mieliśmy, wystąpiliśmy o swoje ( 5 miesięcy). Warunki wydali inne niż przedtem miał ten rolnik a po zrobieniu "wojny" wydali jeszcze inne.
Złóż wniosek o własne, zwróć uwagę żeby dane we wniosku jakie podajesz odpowiadały domowi za 150 tys
Mamy 2 budowy po sąsiedzku w sumie na jednej dużej podzielonej działce na 3. Każda ma inne warunki robione pod konkretny projekt. Z dachem nawet nie było żadnego problemu choć wspomnali że dają najmniej 30° to jednak dali te 25°. Nawet linie zabudowy się dało zmienic z 10 m ktore dawali wszystkim na 6 m. Trzeba iść osobiście i się dogadać.
Witam.
Mam podobne warunki zabudowy, dowiedziałem się już w gminie oraz w starostwie powiatowym i oba urzedy są zgodne co do tego, że zapis o garażu w bryle budynku daje nam możliwość wybudowania domu z garażem, ale nie musimy z tego korzystać. Powiedziano mi, że spokojnie mogę budować dom bez garażu. Proponuje upewnić się w swoim urzędzie jak oni interpretują ten zapis.
Pozdrawiam.
Stron: 1 2