Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Pomorskie lk518
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
[attachment=3478][attachment=3473][attachment=3470][attachment=3466][attachment=3467]Witam, nareszcie rozpocząłem budowę naszego domu, pracuje głównie sam.Ogrodzenie, wykop pod budynek, ławy, ściany fundamentowe, izolacja ścian fundamentowych.

Wiem, że nie jest to projekt pana Łukasza ale bardzo dużo czerpie z informacji które pan udostępnia, projekt kupiłem jusześć lat temu i dopiero teraz udało się ruszyć z pracami. Zapewne gdybym znalazł tą stronę zanim uzyskałem pozwolenie na budowę, zmienił bym projekt.
Ładnie to wygląda życzę wytrwałości powodzenia
Jak wygląda połączenie izolacji przeciwwilgociowej poziomej i pionowej z tego samego materiału? Masz jakieś szczegółowe fotki?
Witam, izolacja pozioma papa matizol fundament sbs3,2 oraz  izolacja pionowa papa champion sbs 5,2 obie papy zgrzane zakladka 10~15 cent. Ława zabezpieczona dysperbitem dn tak samo wszystkie zgrzewy na ławie oraz zgrzewy na naroznikach po zgrzaniu po dwie  zakladki z pasow papy na kazdy naroznik. Ta łata na papie to jest na przejsciu murowym na rure pcv.

Zdjecia

Zdjecia

Zdjecia
Tu widać te pasy papy
Termoizolacja

(15.08.2018, 08:41)gulio napisał(a): [ -> ]Termoizolacja i zasyp czesciowy, czekam na bloczki.[attachment=3649][attachment=3647][attachment=3648]
Byle tak dalej, całkiem sprawnie to idzie
C.d zasyp
Od dwóch lat mieszkam w LK518 .
Bloczki ciagg dalszy

Kanał

C.d kanał, woda, zasyp

Kanal gotowy
Stron: 1 2 3 4