Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: etap 6 - instalacje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Ruszyliśmy z instalacjami. 
elektryka plus rtv, internet, monitoring
woda i kanalizacja będzie zrobiona w tym tygodniu
CO na dniach dogadam się z wykonawcą...(prawdopodobnie piec eko greń na pellet 10kw i tylko podłogówka bez grzejników)
zdjęcia wkrótce
Jakie masz wyceny na hydraulikę robocizna i materiały? Bo u mnie normalnie koszmar - mam wrażenie, że przegrałem życie - nie zostając hydraulikiem Big Grin
(31.07.2018, 15:39)pawelwr napisał(a): [ -> ]Jakie masz wyceny na hydraulikę robocizna i materiały? Bo u mnie normalnie koszmar - mam wrażenie, że przegrałem życie - nie zostając hydraulikiem Big Grin

Dam znać jak będzie gotowe ile wyszło za materiał i robote
Witam szanownego inwestora. Postęp magaaaaa, rośnie w oczachWink chcialbym zapytać czy jest możliwość umówienia się kiedyś żeby zobaczyć jak na żywo wygląda domek w środku? Pozdrawiam
(31.07.2018, 15:39)pawelwr napisał(a): [ -> ]Jakie masz wyceny na hydraulikę robocizna i materiały? Bo u mnie normalnie koszmar - mam wrażenie, że przegrałem życie - nie zostając hydraulikiem Big Grin

koszt hydrauliki za instalację (tylko woda, bez kanalizy), która zaczyna się za licznikiem to materiał: 600zł robocizna 650zł

hydraulika (woda) w domu skończona. 
Kuchnia:
ciepła i zimna woda plus 2 razy zimna woda (zmywarka i lodówka)
WC:
zimna i ciepła woda plus zimna
Łazienka
zimna i ciepła woda 3 razy plus raz zimna
Kotłownia
zimna i ciepła woda plus cyrkulacja

sierzant

...plus 2 razy zimna woda (zmywarka i lodówka)
Zapytam głupio, po co ci woda do lodówki?
(05.08.2018, 09:02)sierzant napisał(a): [ -> ]Zapytam głupio, po co ci woda do lodówki?

Kolega pewnie chce mieć stały dostęp do lodu w kostkach.
Widocznie pije dużo "drynków" Wink
(05.08.2018, 09:42)Michał G. napisał(a): [ -> ]
(05.08.2018, 09:02)sierzant napisał(a): [ -> ]Zapytam głupio, po co ci woda do lodówki?

Kolega pewnie chce mieć stały dostęp do lodu w kostkach.
Widocznie pije dużo "drynków" Wink
Nie tylko lodu Smile  Bo napić się chłodnej wody z dozownika w taki skwar jak dzisiaj to sama przyjemność. Cóż poradzić jak teraz każdy mam lodówe z kostkarką, kruszarką i innymi "puk.puk!" I tak trzeba się męczyć w tych luksusach Smile
Też doprowadziłem "w razie w" wodę do lodówki. Ładnie estetycznie to zrobiłeś- gratulacje.
fajnie Ci to idzie życzę dalszych sukcesów. 

ps.

będziesz miał problem z izolacja poziomą podłogi teraz się połączyć, chyba że nie robisz.
Stron: 1 2 3