Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Okna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
okna 82mm z ramą Veka, rolety portos, ciepłe parapety XPS i drzwi Wikęd 25c prestige termo lux, zamówione z firmy jolglass-złotowo
cena z montażem 23600
no no cena powalajaca , jestem zaskoczony

sierzant

...no no cena powalająca , jestem zaskoczony.
Na plus czy na minus ?
okna veka 82 z parapetami xps dwa okna tarasowe + poszerzenia + rolety z silnikami przeciążeniowymi cena z montażem 18500  cena chyba po znajomości Big Grin

inne wyceny od 21500-24200
(16.08.2018, 17:02)sierzant napisał(a): [ -> ]...no no cena powalająca , jestem zaskoczony.
Na plus czy na minus ?

Nie znam parametrow itp, ale na minus w sensie ze taka wysoka,
Choc wiem ze mozna duuuzo wiecej jeszcze zapłącic za okna, ja jestem minimalista, uwazam ze na rynku budowlanym jest duzo za duzo marketingu
Tym bardziej ze Veka to tylko marketing profile maja strasznie lipne. Daja 82mm a wzmocnienie w srodku cienkie jak zyletka polsilver. Jest duzo innych lepszych profili na naszym rynku i co najlepsze cena jest wiele nizsza.
Proponuję założyć wątek w którym będzie można dowiedzieć się które okna warte są uwagi a których należałoby się wystrzegać. Naturalnie byłyby to subiektywne opinie użytkowników a wnioski i wybór stolarki pozostaje w gestii inwestora . Na rynku jest tego od metra i ciężko się połapać a zapewne są tu osoby które maja jakieś tam pojęcie w tym zakresie.
same okna 19 z hakiem
wycena z gniezna 22000
wycena z oknoplast 21000
wycena z konina 21000
wycena z torunia 19000
Wybrałem jolglass bo mam do nich 10km
okna jakie by nie były, to "sąsiad ma zawsze lepsze"
Czy ktoś z was może mi coś powiedzieć o montażu okien w warstwie ocieplenia? Słyszałem że jest coś takiego, ale nie za bardzo wiem z czym to się je. Może ktoś coś powie na ten temat czy to dobre rozwiązanie?
Jeśli chcesz w ogóle zapoznać się z technologią to warto w google wpisać montaż stolarki okiennej w warstwie ocieplenia.
Stron: 1 2