Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Ściany ETAP II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Miałem od nich brać. Nawet zrobili mi projekt- oczywiście odpłatnie. Zdecydowałem się na tańszą opcję z polecenia znajomego.
Powiedzcie jak wiazaliscie zbrojenie słupa z wieńcem? Dawane były elki jak tak to w jaki sposób?
Belki słupów wcisnąłem na siłę w środek belki wieńca.
Rozwiązanie bardzo sztywne, bez żadnego wiązania. Trzęsąc słupem, uniesione na dystansach zbrojenie wieńca trzęsło się kilka metrów dalej Wink

Opisywałem to już kiedyś w swoim dzienniku.
Powolutku ale do przodu. Na urlopie udało się skończyć murować i plan był taki żeby zaszalowac, zazbroic i na piątek był beton, niestety trzeba było odmówić. Ilość prac nas przerosła ale nie łamiemy się. Ze względu na zmiany w pracy wieniec będzie wylewany za tydzien a do tej pory będzie się go wzmacniało żeby nic podczas wylewania nie puściło. Na dach umowa podpisana montaż  na 3tydzien listopada. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak
Witam. Ile za m2 placiliście za robotę pokrycia dachu? Ja dostałem oferty:
70zł za metr (ekipa która robiła 4 domy u nas, ale kładli blachodachówke i robili całą więźbę) ciotka poleca ich.
80 zł za metr ( nie znam ekipy ale szef może dać namiar na domy które robił i można zobaczyc)
45zł za metr ( ekipa będzie robiła znajomemu. niestety nie mają w tym roku czasu, ewentualnie w grudniu tylko mogli by dać membrame i dać łaty tylko nie wiedzą jak z membramą czy może stać 2 miesiące w zime)
Co o tym myślicie? Pozdrawiam
U mnie 30 zł za metr plus 800 za wszystkie obróbki rynny itd itp. Firma z Lubina
(30.10.2018, 20:23)Lubin napisał(a): [ -> ]U mnie 30 zł za metr plus 800 za wszystkie obróbki rynny itd itp. Firma z Lubina

Firma z polecenia? Wyślesz namiar na nich? Orientujesz się jak u nich z terminami?
Nie wiem jak z terminami. Na tą chwilę robią u mnie dach.
50zl za metr na gotowo z obróbkami. Kominy osobno
Ja miałem wyceny od 7500 do 23000 zł Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6