Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: ....::::<<<Dach>>>::::....
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Dach nabiera już kształtów i kolorów, więc postanowiłem założyć osobny wątek.
Deska czołowa została zaimpregnowana i zamontowana wkretami.
Zamiast blachy zastosowałem struktonit. Takie wykończenie deski okapowej jakoś bardziej za mną przemawia. 
Pozostało jeszcze zamontowac pas nadrynnowy, haki, rynny i samą dachówkę, ale wszystko pokolei, na spokojnieSmile
[attachment=4033]
[attachment=4034]
[attachment=4035]
[attachment=4036]

Pomalu, ale do przodu Big Grin
Jaki kąt dachu ? I ile cm okapu?
Kat dachu 25 stopni, dlugosc okapu bez styropianu wynosi 65 cm. Przewiduje 20 cm styropianu, wiec zostanie na gotowo ok 45 cm, pozdrawiamSmile
Droga jest opcja struktonitu? Zastanawiam się jak rozsądnie wykończyć deskę okapową a ta opcja mi się podoba.
(16.10.2018, 19:09)Lubin napisał(a): [ -> ]Droga jest opcja struktonitu? Zastanawiam się jak rozsądnie wykończyć deskę okapową a ta opcja mi się podoba.

deska okapowa struktonit 30x30 wyszło 240szt. kominy 20x20 prawie tyle samo co na deske okapową
około 600zl wyniesie cie koszt przy przy desce czołowej i przy dwoch kominach. Mnie tak wyszlo
Za struktonit dalem dokladnie 650 zl (wymiary plytek 20/20cm), kolor antracyt.
(16.10.2018, 23:58)Kubinz napisał(a): [ -> ]Za struktonit dalem dokladnie 650 zl (wymiary plytek 20/20cm), kolor antracyt.



mi wyszło tyle
To cię ładnie podliczyliSmile
Ida swieta i pomyslalem ze cos wstawie. Mialem w planach skonczyc dach na gotowo i dopiero cos wstawic. Zostal mi montaz gasiorow, pas nadrynnowy, pas dachowki dookola i rynny z dwoch dluzszych stron. Prace zaczela utrudniac zima i krotkie dni. W miedzy czasie podlaczylem wode i kanalizacje.
Pomalu, ale do przoduSmile
BEDZIE DOBRZE!!!
[attachment=4578]
[attachment=4579]
[attachment=4580]