Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: TYNKI + instalacje + posadzka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Po dokończeniu ścian wszedł elektryk.

Gniazdka, oświetlenie, instalacje: alarmowa, monitoring, prąd na ogród, do bramy, furtki, kabel do videofonu.
Elektryk kumaty, sam nam sporo sugerował.

Punkty rozmieszczaliśmy wg swojego uznania - bez szaleństw, ale też bez oszczędzania.
Jak więcej punktów "w kupie", to jakoś przychylniej liczone. Wyszło 111 pkt. Materiał + robota to 7500 zł.

Tynkarza polecam zdecydowanie. Fajna robota, czysto, profesjonalnie. Bez udziwniania przy liczeniu. Otwory powyżej 3m2 odjęte, tak samo połowa drzwi. Przy zmienionym układzie wyszło 313,5m2. Materiał + robota 8400 zł.

Zdjęć też zbyt wiele nie mam, bo szybko to szło.
Teraz już ładnie przeschło po 2-3 tygodniach.

W tym miesiącu będzie jeszcze hydraulik i posadzka.
Jak wyszły Ci działówki? Dużo miał równania pod tynki ?
Myślałem, że wyszło super...
Ale okazało się, że mimo tego, że się starałem, to pouciekało troszkę. Głównie kąty się pogubiły miejscami. Teraz wiem, że jest coś takiego jak kątownik Tongue
Gdybym wiedział wcześniej, to kupiłbym i pilnował.
Tynki miejscami gruuubo kładzione. Co się dało to wyrównane.
A czy wszystko?
Okaże się, jak przyjdzie stolarz Tongue
Elektryk wykorzystał oba przepusty na kable, które zrobiłeś według wytycznych Łukasza - dwie rury kanalizacyjne fi50 bo widzę, że kabli puszczałeś poza dom sporo?
(13.11.2018, 21:41)Michał G. napisał(a): [ -> ]Myślałem, że wyszło super...

Mi też działówki idą średnio na jeża i boję się, że z czegoś będę niezadowolonySmile
Użyty jest 1 przepust. Wchodzi nim kabel ziemny YKY.
Drugi został "na zapas".
Elektryk nie wierzy w przepusty. Dziur mi nawiercił kilka (brama, ogród, furtka itp.).
Nie przegadasz...

Dopisałem post dot. przepustów do wątku o fundamentach Smile
Super już masz Smile Z tego względu, że będę miał podobny układ jak u Ciebie możesz wrzucić zdjęcie już po tynkach całości salonu z kuchnią(oczywiście w wolnej chwili)?
Z góry dzięki Smile
Postaram się cynkąć jakieś foto i wrzucić na forum Smile
Póki co, wydaje się, że mamy w salonie kawał miejsca. Ciekawy jestem jak będzie wyglądać po zrobieniu posadzki i zamknięciu stropu. Dopiero wtedy nabierze wyglądu Smile
Ale około 32m2 będzie  Cool
(14.11.2018, 15:12)kielsis napisał(a): [ -> ]możesz wrzucić zdjęcie już po tynkach całości salonu z kuchnią?

Pamiętam o Twojej prośbie, ale nie miałem jak zrobić zdjęcia, bo salon zajęty rusztowaniem i materiałami.
Słabo foty wychodziły, nie było widać układu, ani przestrzeni...
Obawiam się, że ładne foto wstawię za 10 dni, na początku grudnia....
Jak już będzie gotowa posadzka!  Cool
Witam.
Spokojnie Michał, kiedy będziesz miał chwilę to wrzuć na spokojnie może być i za miesiąc Smile
Pozdrawiam
Stron: 1 2 3 4