Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam wykonawcy
#1
Witam, poszukuję wykonawcy domu wg projektu Łukasza w rejonie Krosna (woj Podkarpackie). 
Stan surowy zamknięty.
Odpowiedz
#2
Napisz może do użytkownika klonu1988 z okolic Krosna. Kto wie, może Ci coś podpowie.
Odpowiedz
#3
Nie wiem na kiedy szukasz ekipy, ale musisz się uzbroić w cierpliwość. U nas w regionie terminy od 1 do 2 lat. O cenach nie wspominam. Powodzenia.
Odpowiedz
#4
Dzięki za sugestie.
Co do terminu, wiadomo - im szybciej tym lepiej. Póki co mam jedną ofertę na 2019 od dewelopera SSZ z działką 198 tys. Wydaje mi się dość atrakcyjna, chciałem dla porównania sprawdzić konkurencje. Co myślicie ?
Odpowiedz
#5
Mnie stan SSZ tego domu kosztował 112,000zl i w tym prawie wszystko robiłem sam oprócz dachu. Działki , papierków oczywiscie nie wliczam.
.
Odpowiedz


#6
(25.10.2018, 13:25)lukas0685 napisał(a): Mnie stan SSZ tego domu kosztował 112,000zl i w tym prawie wszystko robiłem sam oprócz dachu. Działki , papierków oczywiscie nie wliczam.
.

 
Mogę spytać ile czasu trwała budowa do SSZ ? Masz jakieś doświadczenie w branży ? Też zastanawiałem się nad budową metodą gospodarczą nie wiem tylko czy podołam Smile
Odpowiedz
#7
505965047.
Smiało dzwoń
koparka wjechala w połowie czerwca tego roku. na koniec lipca miałem zalany wieniec. Pod koniec wrzesnia dach na gotowo. Wczoraj skończyłem murowanie ścian wewnętrznych. Mój tata jest budowlańcem ja się trochę też znam na robocie. Ogolnie SSO miała robić firma, ale współpraca skończyła się po wymurowaniu ściany fundamentowej.
Odpowiedz
#8
(25.10.2018, 14:11)lukas0685 napisał(a): 505965047.
Smiało dzwoń
koparka wjechala w połowie czerwca tego roku. na koniec lipca miałem zalany wieniec. Pod koniec wrzesnia dach na gotowo. Wczoraj skończyłem murowanie ścian wewnętrznych. Mój tata jest budowlańcem ja się trochę też znam na robocie. Ogolnie SSO miała robić firma, ale współpraca skończyła się po wymurowaniu ściany fundamentowej.


To ładnie zasuwacie Big Grin
Dzis spotykam sie jeszcze z potencjalnym wykonawca, zobaczymy co powie. 
Jezeli zdecydujemy sie na metode gospodarcza (ew fundamenty zleconym) to na pewno bede zawracal Ci 4 litery nie raz Big Grin
Dzieki !
Odpowiedz
#9
Duzo zdrowia już mnie ta budowa kosztowła. Ławe też robiłem sam bo majstrowi się nie chciało szalunków robićSmile
Odpowiedz
#10
(25.10.2018, 15:01)badger92 napisał(a): Jezeli zdecydujemy sie na metode gospodarcza (ew fundamenty zleconym)

Ja właśnie zlecałem w tym miesiącu wylanie fundamentów (mam w całości żelbetowe), mam nadzieję że już resztę dałoby radę robić samemu bo patrząc na jakość pracy i kasę jaką wołają "majstry" za robotę to idzie dostać gorączki.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu