Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam wykonawcy: Budowa domu wg. projektu domza150tysiecy
#41
(19.03.2018, 21:01)sierzant napisał(a): Ja mam podpisaną umowę z wykonawcą, wszystkie prace do wysokości wieńca+komin. 15tys. okolice Lublina
Brygada sprawdzona. Rozbieżność wykonawców 15-25 tys. Mega sprawdzona brygada 20tys tylko terminy na 2019.
I szef nie podatny na sugestie (on wie jak budować) Nikt nie chce szalować fundamentów. W lubelskim to chyba taka
tradycja, poddałem się.Niech leją na folię

Nie chcą szalować bo im się nie chcę. Przerabiałem to. Będziesz lał bezpośrednio w ziemie to ci betonu wejdzie dużo więcej. O estetyce już nie wspomne.
Odpowiedz
#42
O estetyce już nie wspomne.
[/quote]

po co komu estetyka 1,5 m pod ziemią?
Odpowiedz
#43
W domu też zamiastasz pod dywan? Nie sprzątasz za meblami bo nie widać?
Czasem to ręce opadają. Ludzie nabrali fachu za komuny i teraz mowią "Panie tak zawsze się budowało i domy stoją". Potem ten sam janusz "Panie zagraniczne to lepsze nie to co polskie"...
Ludzie mają pieniądze, żeby zapłacić za jakość tylko wykonawcy nie mają kompetencji aby tę jakość dostarczyć... kase wezmą Smile
Odpowiedz
#44
Błąd kolega ludzie chcą jak najtaniej i zaoszczędzić w każdym miejscu ii biorą najtańsze ekipy które czasem nawet nie kończą roboty tylko zwijaja się z placu budowy. Tu leży problem "BYLE NAJTANIEJ".
Odpowiedz
#45
Tak rozumiem że tak też się dzieje. Także mają to za co zapłacili.


"Za jakość się płaci, za jej brak płaci się jeszcze więcej"
Odpowiedz


#46
Witam. Ktos kogos poleci z malopolski? Olkusz kolo Krakowa.
Odpowiedz
#47
(18.05.2019, 22:02)swypdonsimon napisał(a): Witam. Ktos kogos poleci z malopolski? Olkusz kolo Krakowa.

Ale na jaki etap? Sso, elektryka, inst. sanitarne, wykończeniówka? Jestem z Olkusza i mam namiary na kilka firm.
Odpowiedz
#48
Witam ja planuje na przyszły rok okolice Sandomierza - Tarnobrzega może ktoś ma brygade do polecenia pozdrawiam
Odpowiedz
#49
Witam ja również szukam na terenie Olkusza sprawdzonej ekipy do wybudowania domu do poziomu wieńca + komin na przyszły rok jeżeli ktoś coś proszę pw
Odpowiedz
#50
Powiem Ci szczerze, że na ten rok będzie ciężko znaleźć ekipę, nie wiem czy swypdonsimon znalazł coś, podawałem mu kilka namiarów, ale ceny go zszokowały. Ja wybudowałem własnymi siłami i też proponuję takie rozwiązanie. Może trochę dłużej ale za to starannie dokładnie co Ci się zwróci w późniejszym czasie, przy tynkach, wylewkach.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu