Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sieniczno koło Olkusza
#51
Czym będziesz ogrzewał dom? A pytam bo jestem ciekawy odległości między rurkami ogrzewania podłogowego. Jakie masz rozstawy? Mi wyszło około 1100m. Wszędzie co 10 cm, łazienki ile się dało Wink
Odpowiedz
#52
Takie pytanie z jakie betoniarni zamawiałeś beton ? i jak to wyszło cenowo ?

I przy okazji czy polecasz w Olkuszu lub okolicach jakiś skład budowlany ?
Odpowiedz
#53
(18.08.2019, 14:40)Hubson napisał(a): Czym będziesz ogrzewał dom? A pytam bo jestem ciekawy odległości między rurkami ogrzewania podłogowego. Jakie masz rozstawy? Mi wyszło około 1100m. Wszędzie co 10 cm, łazienki ile się dało Wink

W różnych pomieszczeniach mam różne rozstawy. Ale w większości mam co 10 wyszło mi coś ok 800 m rurki, projekt podłogówki robiła mi firma Asolta z innego forum.

(07.08.2019, 08:24)yaro2o napisał(a): Tynki Gipsowe ? Polecisz firmę ? będę miał o tyle mniej szukania :Smileak wyszło cenowo za m2 ?

Robiła mi firma z polecenia mojego kier budowy. Przyjechali gdzieś z gór, za m2 wyszło mi coś ok 25 zł z materiałem. Teraz na pewno takiej ceny nie dostaniesz.

(03.09.2019, 14:49)yaro2o napisał(a): Takie pytanie z jakie betoniarni zamawiałeś beton ? i jak to wyszło cenowo ?

I przy okazji czy polecasz w Olkuszu lub okolicach jakiś skład budowlany ?

Beton tylko i wyłącznie z Probetu z Betry zamówiłem raz i mnie okroili na jakieś 3 m3 betonu niby tanie a okazało się drożej. Mało kto wie że beton można kupić na usługę i wtedy jest 8% vatu, kupowałem w zeszłym roku i za kubik płaciłem różnie Smile w zależności od ilości ok 200 zł.
Co do składu budowlanego to się nie wypowiem, bo głównie kupowałem u producentów lub też w hurtowniach co zaopatrują olkuskie składy, mam taką możliwość bo pracuję w jednym ze składów w Olkuszu Smile Ale nie wolno reklamować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu