Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 4.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy - miejscowość Sieradz.
Witam po przerwie.
2 lata mieszkamy, i pewnie ku nie uciesze malkontentów budynek stoi i ma się dobrze. Niebawem uzupełnię dziennik o relację z wykonania tarasu, który przy odrobinie zdolności jest do wykonania samodzielnie, nawet dla laika. Wyceny kilku firm opiewały na kwotę 10.000 zł z materiałem, jedna firma w ogóle nie podjęła by się wykonania mojego projektu (wiem dlaczego Wink ) - mnie materiał kosztował max 4.500 zł + cała praca wykonana samodzielnie.

Aktualnie budynek wygląda tak jak foto.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
a kiedy droga dojazdowa? Urząd miasta nie chce zrobić czy to jest wasza prywatna?
Masz moze jeszcze namiary na ekipę od tynków?zadowolony byłeś z ich pracy?
Odpowiedz
(18.12.2019, 23:27)aarek1404 napisał(a): a kiedy droga dojazdowa? Urząd miasta nie chce zrobić czy to jest wasza prywatna?

Prywatna - ale teraz to i tak jest Las Vegas (, podsypka żwirowa i tłuczeń). Smile
Odpowiedz
Tak powstał nasz taras - płyta 4x5.


Załączone pliki Miniatury
                                               
Odpowiedz
Witam a powiedz mi ile tak idzie na taki domek na cały sezon pelletu?
Odpowiedz


Super. Gratulacje!!
Odpowiedz
Około 2500kg zależy jaka zima
Odpowiedz
(02.01.2020, 16:05)Klosia89 napisał(a): Witam a powiedz mi ile tak idzie na taki domek na cały sezon pelletu?

(02.01.2020, 19:27)Mati89 napisał(a): Około 2500kg zależy jaka zima

Dwa pierwsze sezony kupowałem po 2 palety (paleta 70 worków x 15 kg = 1050 kg) i zawsze mi kilkanaście worków zostawało. Oczywiście w ty m jest również grzanie wody latem.
Na ten sezon dokupiłem tylko paletę i widzę, że raczej wystarczy do jesieni, może kilka worków braknie.

Podsumowując: przy aktualnych zimach mi spokojnie 1,5 palety wystarcza przy ostrzejszych 2 (około 1900 zł z wodą).
Duże znaczenie ma termomodernizacja i moim zdaniem optymalizacja temperatury w domu jaka chcemy osiągać.
Odpowiedz
Witam.
A wracając do tarasu powiedz mi co to za cegła jest ta z boku? Normalnie na zaprawę murowane? Masz więcej zdjęć Smile
Odpowiedz
masz tu zdjecia
https://www.facebook.com/retrocegla/phot...=3&theater
http://retrocegla.pl/
26 strona wątku wszystko opisane
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu