Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupowe zamówienie dachów u Burkietowicza
#11
(14.02.2017, 23:02)Martyna napisał(a): Hej my zaczynamy w czerwcu mam wycenę od Pana co robił wiązary dla Huberta i na tą drugą budowę. My kata dachu nie zmieniamy jedynie wymiar długość +2 m. Ale to tylko dojdzie jeden czy dwa takiego samego elementu.

To podziel się swoją wyceną. Szukamy najtańszej i solidnej firmy.
Odpowiedz
#12
(15.02.2017, 02:11)maniekami napisał(a):
(14.02.2017, 23:02)Martyna napisał(a): Hej my zaczynamy w czerwcu mam wycenę od Pana co robił wiązary dla Huberta i na tą drugą budowę. My kata dachu nie zmieniamy jedynie wymiar długość +2 m. Ale to tylko dojdzie jeden czy dwa takiego samego elementu.

To podziel się swoją wyceną. Szukamy najtańszej i solidnej firmy.

Pisałam do niego w styczniu i z transportem do Mazowieckiego 16.200
Odpowiedz
#13
(15.02.2017, 16:33)Martyna napisał(a):
(15.02.2017, 02:11)maniekami napisał(a):
(14.02.2017, 23:02)Martyna napisał(a): Hej my zaczynamy w czerwcu mam wycenę od Pana co robił wiązary dla Huberta i na tą drugą budowę. My kata dachu nie zmieniamy jedynie wymiar długość +2 m. Ale to tylko dojdzie jeden czy dwa takiego samego elementu.

To podziel się swoją wyceną. Szukamy najtańszej i solidnej firmy.

Pisałam do niego w styczniu i z transportem do Mazowieckiego 16.200
Poprosimy o wycenę. Niech inni też skorzystająSmile
Odpowiedz
#14
(15.02.2017, 16:33)Martyna napisał(a):
(15.02.2017, 02:11)maniekami napisał(a):
(14.02.2017, 23:02)Martyna napisał(a): Hej my zaczynamy w czerwcu mam wycenę od Pana co robił wiązary dla Huberta i na tą drugą budowę. My kata dachu nie zmieniamy jedynie wymiar długość +2 m. Ale to tylko dojdzie jeden czy dwa takiego samego elementu.

To podziel się swoją wyceną. Szukamy najtańszej i solidnej firmy.

Pisałam do niego w styczniu i z transportem do Mazowieckiego 16.200

Ale z tego co pamiętam to ten producent nie robił montażu. Więc za dźwig i montaż trzeba zapłacić we własnym zakresie?
Odpowiedz
#15
Montaż transport i wykonanie 16.200 brutto dodam że dom powiększony my będziemy dzwonić i.zamawiać może ktoś jest chętny.
Odpowiedz


#16
Jutro mam mieć ofertę z Dębna czyli chyba raczej dla osób z Lubuskiego i Zachodniopomorskiego będzie to ewentualnie konkurencyjne. Z tym, że wiązary "zamknięte" pełne, cały wiązar. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy ok 25cm wyższe "poddasze" oraz
właściwie gotową konstrukcję pod podbitkę.
Tak jak wspominałem wczoraj u Burkietowicza mieli w dniu dzisiejszym dyskutować o naszym projekcie już konkretnie.
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz
#17
A jak wyglądają takie "pełne" wiązary?Można jakieś foto?
Nie musi być perfekcyjnie, żeby było idealnie


Odpowiedz
#18
też jestem ciekawy.
Odpowiedz
#19
(15.02.2017, 18:37)Martyna napisał(a): Montaż transport i wykonanie 16.200 brutto dodam że dom powiększony my będziemy dzwonić i.zamawiać może ktoś jest chętny.

Ja chetny u jakiego producenta w takiej cenie?
Odpowiedz
#20
Z tego co Łukasz pisze to chyba chodzi o takie wiązary.Wydaje mi się ,że łatwiej podbitke zrobić i okap.


Załączone pliki Miniatury
   
Nie musi być perfekcyjnie, żeby było idealnie


Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu