Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beton H+H
#11
Najlepiej aby dom był nad poziomem drogi dojazdowej do działki.

Warto się trzymać tej zasady.
Odpowiedz
#12
(02.02.2017, 20:22)Łukasz napisał(a): To wyjdzie na budowie, a powinno już przy adaptacji. Zresztą zobaczysz, czy Ci to pasuje. Jedna osoba lubi wyższy cokół, inna prawie w ogóle. Ja będę robił cokół na półtorej stopnia schodowego. Bardziej Cie interesuje strefa przemarzania a co za tym idzie wysokość ściany fundamentowej. Czym wyższy cokół tym wyższa ściana fundamentowa.

p.s    str.2 w projekcie pierwsze kilka zdań o tym stanowią.
Okolice warszawa a wiec strefa przemarzania na 1 m
Odpowiedz
#13
a ja mam takie pytanie czy można w projekcie za 150 tyś zastąpic bk H+H zwykłym firmy solbet ???? i czy będzie to w czymś przeszkadzać
Odpowiedz
#14
(02.02.2017, 20:32)tarkins napisał(a):
(02.02.2017, 20:22)Łukasz napisał(a): To wyjdzie na budowie, a powinno już przy adaptacji. Zresztą zobaczysz, czy Ci to pasuje. Jedna osoba lubi wyższy cokół, inna prawie w ogóle. Ja będę robił cokół na półtorej stopnia schodowego. Bardziej Cie interesuje strefa przemarzania a co za tym idzie wysokość ściany fundamentowej. Czym wyższy cokół tym wyższa ściana fundamentowa.

p.s    str.2 w projekcie pierwsze kilka zdań o tym stanowią.
Okolice warszawa a wiec strefa przemarzania na 1 m
tarkins zacząłeś budowę? my też okolice wawy
Odpowiedz
#15
(05.03.2017, 20:43)tomi99 napisał(a): a ja mam takie pytanie czy można w projekcie za 150 tyś  zastąpic bk H+H  zwykłym firmy solbet ???? i czy będzie to w czymś przeszkadzać

A w czym miałoby przeszkadzać. Co to za różnica czy Solbet czy h+h czy Ytong. Jedynie w cenie i zużyciu.
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz


#16
(05.03.2017, 21:29)Martyna napisał(a):
(02.02.2017, 20:32)tarkins napisał(a):
(02.02.2017, 20:22)Łukasz napisał(a): To wyjdzie na budowie, a powinno już przy adaptacji. Zresztą zobaczysz, czy Ci to pasuje. Jedna osoba lubi wyższy cokół, inna prawie w ogóle. Ja będę robił cokół na półtorej stopnia schodowego. Bardziej Cie interesuje strefa przemarzania a co za tym idzie wysokość ściany fundamentowej. Czym wyższy cokół tym wyższa ściana fundamentowa.

p.s    str.2 w projekcie pierwsze kilka zdań o tym stanowią.
Okolice warszawa a wiec strefa przemarzania na 1 m
tarkins zacząłeś budowę? my też okolice wawy
Piotrek jestem :Smile

czekam na pozwolenie( moze bedzie w tym tygodniu) i uprawomocnienie i ruszam ostro bo na swieta  w grudniu chce mieszkac u siebie Smile
Odpowiedz
#17
Tak z ciekawości zapytam..macie w projekcie określoną klasę betonu komórkowego na ściany nośne?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu