Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam wykonawcy: Budowa domu wg. projektu domza150tysiecy
#1
Witam, poszukuje wykonawcy do budowy domu wg. projektu domza150tysiecy do stanu surowego otwartego !!! Pod Łodzią a dokladniej za Konstantynowem Łódzkim !!!
Odpowiedz
#2
Witam, ja również poszukuję wykonawcy w woj. Podkarpackim, w okolicach miejscowości Krosno (mam możliwość zapewnienia noclegu dla ekipy budowlanej). Interesuje mnie SSO. Proszę firmy o kontakt a userów forum mających znajomych budowlańców o rozpowszechnienie informacji.
Odpowiedz
#3
(08.03.2017, 22:05)klonu1988 napisał(a): Witam, ja również poszukuję wykonawcy w woj. Podkarpackim, w okolicach miejscowości Krosno (mam możliwość zapewnienia noclegu dla ekipy budowlanej). Interesuje mnie SSO. Proszę firmy o kontakt a userów forum mających znajomych budowlańców o rozpowszechnienie informacji.
Jak znajdziesz jakąś ciekawą ofertę to daj znać Smile
Odpowiedz
#4
Czekam na wycenę - mam mieć w tym tygodniu pierwszą, więc na pewno się nią podzielę Smile
Odpowiedz
#5
(13.03.2017, 15:05)klonu1988 napisał(a): Czekam na wycenę - mam mieć w tym tygodniu pierwszą, więc na pewno się nią podzielę Smile

i jaka ?
Odpowiedz


#6
Wykonawca się obija. Czekam dalej. A Ty z Podkarpacia? Masz jakąś wycenę?
Odpowiedz
#7
U mnie w pomorskim . 20 tys stan surowy otwarty .
Odpowiedz
#8
Możesz przedstawić tutaj swoją wycenę szczegółową?
Odpowiedz
#9
Ja miałem wyceny od 15 do 24 za murowanie. Ale w rozmowach telefonicznych przeważnie chcieli już po 15 wszyscy
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#10
Witam, również poszukuje wykonawcy do budowy domu wg. projektu domza150tysiecy do stanu surowego otwartego Siekierki Wielkie gmina Kostrzyn, są to okolice Swarzędz/Poznań Smile
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu