Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozplanowanie pomieszczeń.
W oryginalnym projekcie ściany nośne mają 24cm + 15cm ocieplenia a działowe w środku 12cm zgadza się?
Chcąc zmienić rozkład pomieszczeń na dowolny w środku wszystkie ściany będą działowymi czy może zaistnieć potrzeba wstawienia nośnej ze względu na zmiany, mówimy o samym rozkładzie.
Odpowiedz
WSZYSTKIE ściany wewnętrzne w tym projekcie są ścianami dzialowymi. Mozesz je przestawiać jak chcesz.Moga być murowanu lub wykonane jako szkieletowe z plyt gk.
Nie musi być perfekcyjnie, żeby było idealnie


Odpowiedz
Witam. Razem z mężem kupiliśmy projekt i po przeróbce i powiększeniu do wymiarów 1254x1254 dom stał się idealny dla naszej rodzinki. Aktualnie jesteśmy na etapie warunków zabudowy oraz załatwianiu prądu i wody. A tak wygląda aktualnie nasz projekt i na 100% taki zostanie.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Pati84 dwie uwagi:
-maly salon (sam mam teraz 25m i wcale wielki nie jest)
-spizarka od strony poludniowej z oknem (zamiast chlodu bedzie wedzarnia)
Odpowiedz
Takie poboczne pytanie: w jakim programie robicie wizualizacje rozmieszczenia pomieszczeń?
Odpowiedz


kazaplan
https://www.leroymerlin.pl/planer3d/kazaplan.html
Odpowiedz
(30.04.2017, 08:38)sierzant napisał(a): Pati84 dwie uwagi:
-maly salon (sam mam teraz 25m i wcale wielki nie jest)
-spizarka od strony poludniowej z oknem (zamiast chlodu bedzie wedzarnia)

Jeśli chodzi o salon to w oryginalnym projekcie ma on 22,37 więc i tak udało nam się go odrobinę powiększyć i jest dla nas wystarczający. Natomiast jeżeli chodzi o spiżarkę to nie będzie tam słońca, gdyż wejście do domu będzie od strony północnej, tak więc słońce będzie od strony salonu.
Odpowiedz
Tak wygląda rozmieszczenie pomieszczeń w domu, który obecnie buduję. Dla mnie pasuje prawie idealnie. Zmiana warta uwagi w pokoju przyległym do kotłowni to zwężenie okna, co umożliwi wykonanie głębszych szaf w pokojach umożliwiających zawieszenie ubrań na głębokość szafy.
Zmiana w kuchni umożliwiająca zabudowę mebli we wnęce.
Poniżej materiał 3d jak na gotowo będą wyglądały pomieszczenia, oraz przedpremierowo film, kóry zostanie upubliczniony wieczorem.

Model 3D


[Obrazek: jablonkowa3.jpg]

Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz
moja wersja ( mamy trójkę dzieci... a może trafi się czwarte ?Smile )


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Łukasz przeciez bedziesz mial gaz, po co ci kotlownia?
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
  
Menu